Home / Posts tagged "style"

Clip in hair tutorial

      
       Dnes Vám přináším slíbené video o mých clip in vlasech, které jsem si nedávno pořídila. Snažily jsme se natočit jednoduchý postup a ukázat Vám, jak je lehké a rychlé mít dlouhé a husté vlasy. Nejsem žádný velký profesionál ani odborník, takže se jedná o postup, který nejvíce vyhovuje mi, pokud máte nějaké tipy, jak třeba vy zacházíte s vašimi clipy, určitě budeme moc rády, když se o ně s námi všemi podělíte. Vlasy pocházejí z internetového obchodu stylprotebe.cz, který mi doporučily mé dobré kamarádky z Ostravy, kterým tedy ještě jednou děkuji za skvělý tip. Pokud máte nějaké dotazy, určitě se mě ptejte ať už zde, na ask.fm nebo piště emaily :). 


Co se do videa nevešlo? 
1. Vlasy, které mám já, jsou rovné, já jsem je však následně natočila žehličkou, protože výsledný efekt se mi líbí více :).
2. Vlasy jsem nejdříve dvakrát umyla, protože se staly přirozenějšími na dotek.
3. Jedná se o můj postup, který určitě není perfektní, ale mi vyhovuje :).
4. Pokud si nejste jistí barvou, poraďte se s prodejcem, který odstíny vlasů, které prodává, zná nejlépe.
5. Ničeho se nebojte, je velmi snadné vlasy nasadit i sundat, celá úprava zabere pár minut :).

P.S. Dnes pro Vás máme nachystáno ještě jedno překvapení, proto sledujte náš blog i přes den, protože už okolo poledne se dozvíte více….doufáme, že Vám uděláme radost :).

      Today I’m bringing you the video I promised to post about my clip in hair that I recently purchased. We tried to make a simple how to do tutorial and show you how easy it is to quickly get long and thick hair. I’m no expert or a professional so it’s the method that suits me most – if you have any tips on how you treat your clip ins, we’ll surely appreciate if you share them. The hair comes from the e-shop stylprotebe.cz, which was recommended to me by my Ostrava friends, and I thank them again for the great advice. If you have any questions, don’t hesitate to ask me, whether here, at ask.fm or by e-mails 🙂

What didn’t make it to the video?

1. My clip in hair is straight but I curled it with flat iron, because I like the final effect more 🙂
2. I have first washed the hair twice before this – it made them more natural to the touch.
3. It’s my method, it’s definitely not perfect, but it suits me 🙂
4. If you’re not sure about the color, consult with the seller, who knows the hair dyes he sells the best.
5. Don’t worry, it’s really easy to clip the hair in and out, the whole thing takes a few minutes 🙂

P.S.: We have another surprise ready for you today, so check our blog throughout the day, around noon you’ll find out more… We hope you’ll enjoy it!

Hanka 

Read more …