Home / Posts tagged "Miss Sixty"

Blue and Brown

        1. kolo je za námi a za dva týdny se rozhodne. Poprvé jsem ve volební místnosti čekala ve frontě, což mě docela potěšilo a jsem ráda, že účast byla taková, jaká byla. 
         Dnešní den po dlouhé době prolenoším doma s mísou chipsů a dobrým filmem. 🙂 V poslední době kolem mě všichni kašlou, smrkají a kýchají, takže doufám, že zas něco nechytím a nynější chřipkové období neproležím v posteli. Fotky jsou z pátku, kdy celý den střídavě sněžilo/nesněžilo a docela se ochladilo. Vrstvení to ale jistí. Modré šaty, svetr, kožich, hrubé silonky a teplé botky…kombinace modré a hnědé mě snad nikdy neomrzí…


Veronika

Read more …

Changes

Tak jsem neodolala ještě jednomu zimnímu kabátu. Je ze Zary, střihem velmi minimalistický a na první pohled Vás zaujmou kožené prošívané rukávy. V poslední době se můj styl lehce mění, začínám vyhledávat basic kousky, které jsou zvláštní především díky svému střihu či materiálu. Mohla bych teď trávit hodiny na stránkách Cosstores.com a na kukačku teď nejčastěji chodím ke styleheroine.com. Její blog a styl mě prostě baví. Mění se vám s přicházející  se zimou styl a jaký zahraniční blog v poslední době sledujete nejčastěji? 
A když už je dnes to slavné zahájení prodeje další kolaborace se značkou H&M;, nedá mi to se nezeptat. Líbí se Vám tato kolekce a popřípadě co byste si koupili nebo si plánujete koupit?


I simply couldn’t resist this (one more) Zara winter coat. It looks vey minimalistic and those quilted leather sleeves really catch your eye at. Lately, my style has been slightly changing, as I’m looking for more basic pieces, which are interesting due to their design or material, they are made of. I could literally spend hours at the Cosstores.com and often visit the styleheroine.com, I really enjoy her outfits. Is your style changing with the upcoming winter? And which international blog is your current favourite?

Veronika


Read more …

Stromovka

           Dnes jsem byla na otočku ve Varech, abychom se s Hankou konečně sešly a pokecaly o blbostech :). Fotky uvidíte na blogu v průběhu dvou dnů. Počasí nám moc nevyšlo, ale déšť už tak nějak k Varům patří. Alespoň pokaždé co tam jsem já. Dnešní fotky jsou z pondělí, kdy jsem prošla skoro celou Stromovku. Top ze Zary, který jsem ulovila v zimních slevách, nosím tak, jak je u mě zvykem u vršků s velkým výstřihem. Naopak :). 


Today I was in Karlovy Vary. Finally, I was with Hanka and we were chatting about stupidities :). You will see the photos on the blog in two days. The weather did not work out, at least every time I am here. Today’s photos are from Monday when I was in Stromovka. This top is from Zara which I caught in winter discounts. I wear V-neck on my back. As usual :).


Veronika

Read more …