May 2019 cosmetic favorites

Tak a mám tady pro vás květnový kosmetický článek s mými favority, které si sebou vezu na dovolenou a rozhodně se bez nich neobejdu :).

1. Sérum FacEvolution Hairplus

Zázrak. Jedním slovem mi toto sérum doporučilo a popsalo tolik z vás, že jsem mu neodolala ani já 😀 a objednala si ho. Používám ho nyní 3 měsíce a vidím opravdu výsledky, budu si tedy pořizovat další balení. Řasy jsou silnější, hustší a po laminaci krásně drží tvar. Sérum je sice cenově trošku výš, ale pokud bude takto fungovat i nadále, tak se investice do něj určitě vyplatí. Já ho začala používám i na obočí a mrkněte na druhou fotku, je nádherně husté!

2. Institut Esthederm Photo Regul

Novinka, kterou jsem začala používat s prvními letními slunečními paprsky. Sjednocující péče pro pleť s hyperpigmentací s vysokou UV ochranou pomáhá dosáhnout rovnoměrného opálení a sjednotit barevný tón pleti s pigmentovými skvrnami. Jediný opalovací krém na obličej, krk a dekolt pro pleť s pigmentovými skvrnami, která chce být opálená a současně regulovat skvrnky. Pigmentové skvrny poté neztmavnou, rozdíl mezi zabarvením pleti a skvrnami se ztrácí a pleť získavá rovnoměrné opálení. Upřímně to zní skvěle, dám vědět, jak to na mě bude fungovat, protože se mi pár skvrnek před rokem objevilo a rozhodně nechci na obličeji další :D.

3. Institut Esthederm Intensive Hyaluronic

Nová maska, kterou pár týdnů zkouším a naprosto jsem se do ní zamilovala. Skvělá hydratace, já masku jednou za týden nanáším na noc a smyji až ráno. Maska obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové, která okamžitě hydratuje povrh pokožky a odstraňuje jemné vrásky. Pleť po umytí vypadá opravdu krásně fresh, svěží…a hlvně tento stav drží dlouhodobě. Používám jednou týdně a u moře pravděpodobně zvýším frekvenci na 2x týdně.

Posledním tipem je mlha ve spreji Institut Esthederm City Protect, která mi úžasně voní :D. Je to vlastně ochranná pleťová mlha, která posiluje přirozené obranné mechanismy pleti, chrání nejen pokožku pleti, ale také vlasy, především před škodlivými vlivy prostředí – znečištěním, sluncem nebo volnými radikály. Používám ji úplně na závěr po nanesení krému, dvakrát denně, ráno a večer :). V létě navíc krásně ochladí pleť.


7 thoughts on “May 2019 cosmetic favorites

 1. Mája
  19 Kvě on 2019 at 20.20

  A chválím plavky 🙂

 2. Anonym
  20 Kvě on 2019 at 15.20

  Veru se sérem souhlasím, mám taky a používám už rok, je to má závislost 🙂

  • Veronika
   21 Kvě on 2019 at 15.23

   Myslíš na řasy a obočí? Nechápu, že jsem ho objevila tak pozdě 😀

 3. Lenka
  21 Kvě on 2019 at 8.19

  To obočí máš opravdu dokonalé, zaujala mě ta ochrana před sluníčkem, má to SPF faktor?

  • Veronika
   21 Kvě on 2019 at 15.22

   Ano má to ten nejvyšší, ještě víc než SPF50 🙂

 4. Pingback: May 2019 cosmetic favorites – Blogie.cz

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.