March 2019 cosmetic favorites

A máme tady po měsíci opět menší beauty článek.

Na vlasy mi chodí stále spoustu dotazů a tak jsem zase po delší sobě sepsala článek na toto téma, protože jsem začala používat nové produkty, zaměřené cíleně na můj typ vlasů.

Mé vlasy patří spíše k těm sušším, hlavně od poloviny délek ke konečkům jsou klasicky po obarvení slabší a mají sklony k lámání. Zhruba před 10 dny jsem nasadila novou péči od značky Shu uemura a zatím jsem nadmíru spokojená. Začnu šamponem pro poškozené barvené vlasy Shu Uemura Silk Bloom. Pokud máte vlasy u kořínků mastnější, rovnou na tento produkt zapomeňte :D, protože je opravdu určen na sušší vlasy. Pro mě úplná pecka. Jediné na co si musím zvykat je delší doba vymývání, ale alespoň mám pocit, že jsou vlasy už i při prvním mytí šamponem krásně hydratované, perfektně pění a už během mytí vlasů cítím, že jsou krásně jemné a nijak se necuchají. Také jsem si dala za úkol nebýt líná a pravidelně používat masku, která je také od stejné značky viz fotka a ta je zaměřena na extrémně zničené konečky. Po jejím použití se vlasy lehce rozčesávají a ta extra péče je na nich opravdu poznat, ať už na lesku nebo jejich hebkosti. K rozčesávání mokrých vlasů už dlouho používám kartáč na vlasy Tangle Teezer Wet Detangling, nyní mám ten s rukojetí a už si neumím představit, že bych na rozčesávání použila něco jiného.

V létě vlasy nechávám většinou volně uschnout, jsou suché raz dva a navíc se mi hezky zvlní. V zimě ale musím vlasy samozřejmě fénovat nebo jinak upravovat (nejčastěji kulma ghd pokud chci pravidelné vlny.) Před samotným fénováním používám termo sprej a na závěr do vlasů vetřu ještě sérum pro velmi poškozené vlasy. Tyto dva kroky se snažím dodržovat pravidelně, protože pak opravdu vidím výsledky :).
Posledním nevlasovým tématem je nový parfém. Já vím, trošku odbočím od vlasů, ale musím se s vámi o tento dokonalý kousek taky podělit. Unisex parfém Boucheron Oud de Carthage je  něco tak dokonalého, že bych se v něm opravdu nejraději klidně koupala, jak moc mi voní :D. Je to orientálnější vůně, určitě ne pro každého, ale pokud máte rádi med, vůni kadidla a dřeva, tak si ji zamilujete stejně jako já. Jedno vím jistě, na nikom jiném ji pravděpodobně neucítíte, mně se to tedy ještě nestalo :).


5 thoughts on “March 2019 cosmetic favorites

 1. Denisa
  26 Bře on 2019 at 12.26

  Na ten parfém jsem koukala zrovna minulý týden a asi si udělám dárek k předčasným narozkám. Popis odpovídá přesně mému stylu.

 2. Anonym
  26 Bře on 2019 at 12.27

  Jak je to Veru se složením šampónu. Hledám něco taky na suché vlasy, ale nechci úplnou chemii :/

 3. Pingback: March 2019 cosmetic favorites – Blogie.cz

 4. Viki
  10 Dub on 2019 at 13.25

  hľadám nejakú novú vlasovú kozmetiku a táto ma zaujala 🙂

  WHEN PIGS FLY

 5. Viki
  10 Dub on 2019 at 13.26

  hľadám nejakú novú vlasovú kozmetiku a táto ma naozaj zaujala 🙂

  WHEN PIGS FLY

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.