February 2019 cosmetic favorites

Tak nám ten únor rychle utekl a já tady mám pro vás mé kosmetické oblíbence za únor. Začnu dvěmi produkty, které jsem si pro vás na instagramu připravila do soutěže ve spolupráci s Notino.cz

 1. YSL primer

Pokud máte sklon k T-zóně, která se vám má během dne tendence mastit (jako mně :D) tak se bez tohoto primeru už neobejdete. Víte proč? Protože fakt funguje. Ani večer, když přijdu po celém dni z práce, se nelesknu a make-up na tváři krásně drží. Nechápu, jak jsem bez této podkladové báze mohla žít :D.

2. Matná rtěnka Yves Saint Laurent Tatouage Couture

Já zvolila odstín 7 Nu Interdit, který má dokonalý nude odstín. Přesně takový, který se hodí k narůžovělému typu pleti, jako mám já. Výdrž je v celku příjemná, ale po jídle určitě musíte nanést znovu. Aplikátor mě velmi baví, nalíčím si s ním rty během chvilky a hlavně opravdu precizně. Narozdíl od jiných matných rtěnek nevysušuje rty. Měla jsem jich už ve své kosmetické taštičce opravdu hodně a tato matná rtěnka je v poměru cena/kvalita opravdu super.

3. Sérum FacEvolution Hairplus

Zázrak. Jedním slovem mi toto sérum doporučilo a popsalo tolik z vás, že jsem mu neodolala ani já 😀 a objednala si ho. Používám ho 3 týdny a začínám vidět opravdu výsledky. Řasy jsou silnější, hustší a po laminaci krásně drží tvar. Sérum je sice cenově trošku výš, ale pokud bude takto fungovat i nadále, tak se investice do něj určitě vyplatí. Já ho začala používat i na obočí, takže jsem zvědavá, za jak dlouho uvidím výsledky tam a snad se ze mě nestane Brežněv 😀

Další produkty asi úplně nemusím představovat, jelikož jste je u mě na blogu už určitě viděli. Opalovací mléko na obličej s prevencí proti vráskám používám u moře i na horách, většinou ho dávám ještě pod primer a krásně pleť chrání. Poté už klasicky několik let nedám dopustit na olejíček na vlasy od Moroccan oil, který nanáším jen do délek!, vlasy jsou po něm voňavé a krásně hladké. No a posledním produktem je sérum pod oči od Lancome, které mi zachraňuje unavené oči při dlouhých letech a nebo po probdělých nocích :D. Skvěle funguje na kruhy pod očima a otoky.

Tak to bychom měli mé únorové oblíbence. Nejvíce zvědavá jsem na to sérum na řasy 🙂


5 thoughts on “February 2019 cosmetic favorites

 1. Anonym
  06 Bře on 2019 at 16.29

  To sérum si zamiluješ Veru. Já ho používám už dva roky v kuse 😀

  • Veronika
   09 Bře on 2019 at 14.51

   Super, jsem zvědavá na finální výsledek :)))

 2. Pingback: February 2019 cosmetic favorites – Blogie.cz

 3. Anonym
  09 Bře on 2019 at 14.50

  Jaký je ten primer? Nezatěžuje pleť zbytečně?

  • Veronika
   09 Bře on 2019 at 14.52

   Na mojí pleti sedí krásně. Hezky se vpije ale pleť pod ním normálně dýchá 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.