Cordova winter outfit

Tak se hlásím s novým článkem. Tentokrát trošku jiný typ „fashion“. Už to budou dva roky, co jsem se opět vrátila k lyžím. Podotýkám, že asi po 13 letech, protože od puberty jsem holdovala jedině snowboardu a neuměla jsem si představit, že se jednou k lyžím vrátím. No, stalo se a teď už bych je zase nemohla vyměnit za snb :D. S touto změnou samozřejmě vyvstala otázka co na sebe, protože logicky, věci na snowboard jsou jiné, volnější a hlavně ty mé už byly docela dost staré :D. Takže jsem začala googlit a googlit, projela jsem webovky snad všech firem a utvrdila jsem se v tom, že chci něco opravdu hodně jednoduché, funkčního a tak trochu netypického. Bogner a Moncler potkávám všude možně, navíc je to většinou dost přezdobené (Moncler je na tom trochu lépe, pánská řada se mi líbí moc, ale v době, kdy jsem věci sháněla se mi tam nic nelíbilo). Takže jsem začala brouzdat po IG a projela značky Sportalm či Goldbergh, ale pořád to nebylo úplně „vončo“ Loni v zimě jsem ji ale objevila. Na své oblíbené blogerce a bylo vyhráno. Kanadská značka Cordova dělá ty nej nej kombinézy, jaké jsem kdy viděla. Super funkční, dokonale střižené…prostě dream. ALE pořád jsou všude vyprodané. Jedná se o malou firmu, takže žádná masovka, tudíž když se to vyprodá máte smůlu :D, takže jsem loni utřela nos a číhala letos podruhé. Klasika vše nechávám na poslední chvíli a tak jsem o ni letos málem taky přišla, naštěstí měli na eshopu Selfridges poslední černou v sku, takže jsem neváhala ani minutu a hned objednávala.

A teď když připravuji článek jsem ho našla na net-a-porter také v pár kusech. Takže kdo chce: ZDE

Volte vaši běžnou velikost, ta bude sedět :). Letos jsem snad na všech viděla nové moony, jsou to docela fajn boty do sněhu, jen se připravte, že v nich ze začátku budete chodit docela vtipně, než si na ně zvyknete, v černé barvě je mají ZDE.

No a teď přejděme k bundě. Chtěla jsem péřovou, prošívanou, ideálně kontrastní a trošku oversize, ať to vypadá dohromady dobře. Nakonec u mě vyhrála značka IENKI IENKI. Je to tenhle typ akorát v sytě červené barvě. Mám velikost S a sedí podle mě super, hlavně v ní je mega teplo :D.

Určitě bych chtěla ještě na střídačku pořídit časem jinou krásku, ale pro teď jsem myslím docela dobře vybavená :D.

A teď značky nad kterými jsem ještě přemýšlela a které taky doporučuji:

 1. PERFECT MOMENT
 2. Již zmíněná Cordova, Goldbergh, Moncler nebo Sportalm – u toho posledního jsem ale v letošní kolekci nenašla nic nepřeplácaného
 3. KJUS

 


6 thoughts on “Cordova winter outfit

 1. Anonym
  22 Úno on 2019 at 13.55

  Je to něco jiného, ale líbí se mi to. Jen nevím, jestli by mi v tom nebyla zima?…

  • Veronika
   22 Úno on 2019 at 14.13

   Zima asi ani ne, protože mám pod tím termoprádlo a pokud by byla, tak obléknu tu bundu navíc 🙂

   • Zdeňka
    24 Úno on 2019 at 14.30

    Sluší, ale já bych asi taky bojovala s tím pocitem že mi v tom musí být zima 😄😄

 2. Pingback: Cordova winter outfit – Blogie.cz

 3. Anonym
  22 Úno on 2019 at 14.11

  Ta kombinéza je na tobě dokonalá! Jako fakt, snad leoší jak na těch modelkách v tý kampani :-DDD úplně šitá pro tebe Veru

 4. Anonym
  23 Úno on 2019 at 21.20

  To je dokonalost Veru

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.