My Favorites

Konečně jsem se dostala k článku o kosmetice. Hodně se mě na ni ptáte a já jsem se pro Vás rozhodla napsat o produktech, které mám ráda. Číslo jedna jsou určitě samoopalováky, myslím, že jsem jich vyzkoušela vážně hodně a troufám si říct, že bych na ně mohla dělat odborné recenze. Vybrala jsem pro Vás top produkty, které jsou za mě nejlepší a nešlápnete s nimi vedle, na obličej i tělo. Na obličej doporučuji vodičku Eco, která je vhodná i na pleť mastnější se sklonem k akné, perfektně se nanáší, já osobně ji používám s vatovým tampónkem, dělá velmi přirozenou barvu, žádná oranžáda, nezanáší póry a nesmrdí. Úžasné jsou také kapky Clarins, tento zázrak existuje také ve variantě na tělo, zatím jsem však neměla možnost vyzkoušet, takže o tom nechci psát, protože nevím, jestli to funguje stejně, i když by mělo. Na tělo oporučuji Biodermu ve spreji, kterou jen nastříkám, nejlépe dle návodu z dálky 20 cm, ne hodně, aby to z vás neteklo, neroztírám, okamžitě zaschne a můžu jít, navíc mi nesmrdí. Dále za sebe můžu doporučit Winter skin od Eco Pure, sice není silný, ale ideální pro světlou pokožku, postupné opálení bez fleků. Pokud jste v USA, kupte si Jergens, ten je prostě nejlepší, ale u nás bohužel není. Další oblíbensamoopalovák ve spreji je Sephora, bohužel jsem ho nesehnala v žádné prodejně a už je jen online, byla jsem mu věrná i před lety a opět se k němu vracím.

Kosmetiku Clarins mám ráda a jsem ji věrná už roky, není příliš parfémovaná, má hezké obaly, a kvalita odpovídá ceně. Moc dobře víte, že jejich make upu jsem věrná roky a když mi změnili původní složení, málem mě omylo. Každý rok si také kupuji jejich limitovanou edici bronzeru a ani letos tomu nebude jinak. Produkt č.1 je pro mě od této značky olej na rty. Pomády ani balzámy moc nemusím, tohle mi doslova zachránilo rty v době, kdy jsm brala accutane a měla jsem je tak popraskané a vysušené, že jsem sotva promluvila. Já mám nejraději klasický bezbarvý, ale na výběr je spousta odstínů od světle růžových až po vínové.

Poslední produkty, které bych Vám ráda představila, jsou Bioderma sprchový olej, tělový krém a deodorant. Mám suchou kůži po babičce a tetě, s věkem je to jen a jen horší, nohy mám jak struhadlo. Tento sprchový olel je naprosto úžasný a nemohu si ho vynachválit. Tělový krém je super, bez parfemace, třpytek a zbytečností, které nemusím. Neirituje pokožku, není mastný a hned se vstřebá. Poslední věc o které se moc nemluví, je deodorant. Já mám opravdu citlivou pokožku, takže jsem dlouho hledala, než jsem našla a tento je za mě top!


Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.