Balenciaga

img_7059

Takové klidné pondělí to mohlo být…V sobotu jsem dospala pátek, neděli jsem strávila v showroomu a v pondělí jsem měla stihnout jen pár maličkostí. Realita byla jiná, domů jsem došla v půl osmé, utahaná jako kotě a ke článku jsem se dostala těsně před půlnocí. Jsem na sebe ovšem hrdá, že jsem stihla nakoupit alespoň všechny vánoční dárky, které poputují do Ostravy už tenhle týden, ať se s nimi nemusím tahat 23, už tak to bude vypadat jako stěhování národů, když s Veronikou odjíždíme na Vánoce domů, je to komedie, naposledy jsme vezly čtyři židle, dva psy, tunu jídla, prosecca a na osobní věci zbyla igelitka! Letos jsme připravené a vše objemné posíláme předem.

Kožešinová vesta je pro mě nejpraktičtější, takže ji nehodlám sundat, vytáhla jsem Balenciagu, která byla na dně šatníku téměř rok, opět jsem se přesvědčila o tom, že to, co nevidím, nenosím. Ta taška nemá moc příznivců, není to typická kabelka, ale je tak praktická, všechno se do ni vejde, není těžká a nepoškrábe se. Tentokrát jsem koženou bundu nahradila denimovou a přidala kožené kalhoty, které jsem si pořídila v LA v jednom sekáči.

img_7055img_7043img_7070img_7040img_7073

Pants: LA Vintage / Jacket: Levis / Sweater: Zara / Bag: Balenciaga / Sunnies: Ray Ban / Shoes: Isabel Marant / Benie: Bechick.com – 20% sleva na vše s kódem: christmas


6 thoughts on “Balenciaga

 1. eL
  13 Pro on 2016 at 0.08

  Těší mě, že čtu, že také chodíš do sekáče, to jsi u mě stoupla v ceně 🙂

 2. Anonym
  13 Pro on 2016 at 1.01

  Sluší ti to, i když moc invence to nemá. Oprav si chybku, vezly psy 🙂

 3. Kata
  13 Pro on 2016 at 10.03

  Tak tohle je naprosto dokonale:-)

 4. Michaela
  14 Pro on 2016 at 19.43

  Ahoj, odkud máš prosím vestu z prav. kož.? Jsi krásná. Sluší ti 🙂

 5. Anonym
  17 Pro on 2016 at 22.17

  Krasny outfit! 🙂 Muzu se zeptat na svetr? Jakou mas velikost? Je opravdu tak dlouhý, jak vypada na fotce nebo ho mas vepredu lehce povytazeny? Predem dekuji za odpoved!

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.