Uber

img_4391

Uberem jezdím od té doby, co existuje, oblíbila jsem si ho v LA, taže jakmile byl v Praze, byla jsm naprosto nadšená. Méně nadšená jsem ovšem byla nedávno, kyž jsem měla osobní zkušenost s „buzerací“ taxikářů. O situaci jsem do té doby jen slyšela nebo o ní četla, když jsem ji zažila na vlastní kůži, byla jsem vytočená a zklamaná zároveň. Objednala jsem si auto, přišlo mi upozornění, že můj řidič je neslyšící, nasedla jsem spokojeně do auta, do kufru naložila zavazadlo a těšila se, až budu doma. Po příjezdu nás ovšem zablokoval taxík, takže řidička Uberu nemohla vystoupit, tudíž mi ani otevřít kufr, taxikář stáhnul okénko a začal strašně řvát a sprostě nadávat. Takže jsem vyběhla já, solidně rozčílená, jsem na taxikáře řvala, jestli je normální, že se chová jako odporný buran a že si může řvát, jak jen chce, protože řidička Uberu je neslyšící, místo toho, aby se omluvil, koukal s otevřenou pusou. A tak si říkám, zbláznili se už úplně všichni? Konkurence je zcela běžná, stejně tak, jak si můžeme vybrat, kde si koupíme boty, kam si zajdeme na oběd, tak se můžeme svobodně a dle vlastního uvážení rozhodnout, čím a jak budeme jezdit. Nabídka navíc vždy odpovídá poptávce, není se čemu divit, že je Uber populární, nikdo Vás v něm neokrade, nezaplatíte majlant za cestu do práce nebo na letiště a taky se mi nestalo, že by na mě byl někdo nepříjemný. Klasické taxíky nesnáším, nidky jsem je neměla v lásce a po mé poslední zkušenosti to u mě projely na plné čáře.

img_4394img_4407img_4393img_4387

Sneakers: Golden Goose / Jeans: Topshop / Bag: Louis Vuitton / Sunglasses: Ray Ban

 


10 thoughts on “Uber

 1. Anonym
  27 Říj on 2016 at 0.41

  uprav si fotky, Hani, zobrazuji se obracene.
  Taxikari jsou znami svym vybranym chodvanim, ale tvuj clanek je vyplod az za roh. Jednak zase okata reklama (nezlobte se, ale vy proste neumite to sponzorovani dobre zaobalit jako jine blogerky), ale jednak ocividne hodne vidis do problemu uber vs taxikarina. Prosim, zustan u clanku o tvych vlasech a kabelkach…

  • Hanka
   27 Říj on 2016 at 8.42

   Pokusím se, ale u sebe v počítači vidím fotky normálně, je to pouze problém mobilní verze. A pak k článku, nevím, jak a proč tě napadla reklama, prostě některé věci se dějí a my o nich píšeme, nic víc v tom není.

 2. eL
  27 Říj on 2016 at 1.01

  Odkud je bunda? Dole chybí info 🙂

  • Hanka
   27 Říj on 2016 at 8.42

   Bunda není z ČR ani online, proto jsem neuvádělá, značku ani přesný název obchodu si nepamatuji.

 3. anna
  27 Říj on 2016 at 11.33

  Znacka byva uvedena na stitku.

 4. DDFFF
  27 Říj on 2016 at 13.46

  Nebudu se vyjadřovat k chování kolegy.Nevadí nám konkurence!Fa uber je nelegální.To by jste měla vědět.Na netu se o tom píše hodně.

 5. Anonym
  27 Říj on 2016 at 19.27

  helou helou trpajzlíci jdou

 6. Lisa
  28 Říj on 2016 at 11.00

  Nejak mi v outfitu chybi napad…

 7. Misa
  28 Říj on 2016 at 11.07

  Taxikar musi mit licenci, plati za misto, dane, socialni, zdravotni…. uber u nas zatim, bohuzel, neni uplne legalni. Stejne jako delani reklam bez oznaceni. Nebo nedaneni daru.
  Radeji bych zustala u tech hadriku. Ty vam jdou.

 8. Anonym
  28 Říj on 2016 at 13.29

  Hadříky možná, ikdyž poslední dobou ani moc ne, ale pořád lepší než tohle mudrování. Ale když jsem u toho, on prodej „šperků“ nápadně se podobajících kolekcím od cartier či tiffany, to taky nebude uplně legální.

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.