Autumn Bag Wishlist

IMG_8171_Fotor

Existuje žena, který by nemilovala kabelky? Pokud ano, ať se přihlásí? Nevím proč, ale tuším, že většina z nás má lehkou úchylku a nedokáže odolat kabelkám, já i Veronika mezi tuto část populace rozhodně patříme. Pokaždé, když nějakou vidím, zvedne se mi tep a koukám na ni jako mlsnej kocour a pak o ni sním. Nosíme v nich to nejdůležitější stejně jako blbosti, které nepotřebujeme, zacházíme s nimi opatrně, já někdy až přehnaně, Veronika je s pečlivostí pravidelně umývá a hydratuje, skladujeme je v dustbacích nebo v krabicích a z každé nové máme radost jako děti z Vánoc.

Model Drew značky Chloé nezaujal jen nás, nosí ho světové bloggerky, celebrity i modelky, objevuje se na streetstyle webech a já musím uznat, že Chloé jede. Poslední kolekce této značky jsou dokonalé, přesně dle mého gusta. Chloé udává trendy a inspirují se od ní velké řetězce jako Zara, Hm nebo Mango.

Před pár lety jsem po Valentino ani neštěkla, značka mi přišla nevkusná, nezajímavá a totálně mě iritovaly velké placky s logem značky, které „zdobily“ jejich kabelky. Pak přišla první kolekce se cvočkami a celý svět zpozorněl, od té do je Valentino na řadě wislistů, ať už se jedná o boty či kabelky. Já jsem si nedávno pořídila svou první kabelku této značky ve výrazné žluté barvě a musím říct, že přes všechny obavy, že ji nevynosím, se stal pravý opak, kabelku jsem tahala téměř celé léto. Na černou si teď dělá zálusk Veronika, za zmínku však stojí i nové modely Lock bag, škoda té vysoké ceny.

Když britská designérka Sophie Hulme uvedla svou první kolekci kabelek, byly jejich ceny podstatně nižší, teď se její kousky řadí do sběratelských edicí a jejich cena roste. Surová kůže, originální design a jednoduchost vás  jistě okouzlí stejně jako nás. Za zmínku jistě stojí řada pytlů, které mají dokonalé zpracování.

Máme pro Vás malý wishlist a taky inspo fotky s kabelkami, které nás baví, která se Vám líbí nejvíce a proč?

 

Kabelka Chloé Drew Small bag or Mini bag?

54cd138b22dde319927579c0bca49cca

Kabelka Valentino Lock bag nebo Rockstud bag

0313b3b2c02088f5f55f984cd8cc8d70

Kabelka Sophie Hulme Small Drawstring Bucket Bag nebo Tote Bag

4dcfd8f8072f9ff403afd56ff4f0acba

Kabelka Proenza Schouler PS11 nebo 3.1 Phillip Lim Mini Pashli satchel

ModernLegacyFashionblogWithceryDressProenzaSchoulerPS11IsabelMarantsneakersKarenWalkersunglassesoutfitpost2

Kabelka Michael Kors Marlow LG satchel nebo Ava Medium Satchel 18K

3d7a5886dd86a46e7f21701c4d0987a1

Labels:

8 thoughts on “Autumn Bag Wishlist

 1. Klára
  12 Zář on 2015 at 9.04

  Osm nudných kabelek, co vidim dnes a denně na blogerkách.. nápad žádnej.. škoda.

  • Elo
   13 Zář on 2015 at 10.07

   Souhlasím, ze IG je plny těchto kabelek ( snad s výjimkou MK, ty však jsou v Čechách strašnou masovkou). Taky by se mi líbilo, kdyby holky představily něco jiného. Navíc se obavám, ze většina těchto must have kabelek 🙂 ( asi krome SH), budou rychle demode….

 2. 12 Zář on 2015 at 9.11

  Všechny jsou nádherné! Co je ale zvláštní, tak Chloé Drew se mi z počátku vůbec nelíbila, ale teď se to obrátilo a když bych měla vybrat z tohoto seznamu jednu nej, byla by to právě ona 🙂

 3. 12 Zář on 2015 at 11.58

  kabelky od Chloé a Valetnino se mi libi nejvic 🙂 je mi tak nejak jasny, ze na ne nebudu mit nikdy penize, a tak si aspon planuji koupit mensi Michael Kors pres rameno a Rebeccu Minkoff 🙂

  ClaudiasNewLife

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.