Tezenis Fashion Show – Fall/Winter 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Slíbený report z přehlídky Tezenis je zde! Jak jistě víte, minulý týden jsme s Verčou odletěly do Verony, kde se konala přehlídka nové kolekce Tezenis a jako bonus jsme měly tu možnost slyšet a na vlastní oči i vidět dokonalou Ritu Oru a to z první řady!…WAU. Celá akce byla bez chyby, vyšlo nám dokonalé počasí, o jídle a pití snad mluvit ani nemusím, poznaly jsme super holky, Tatjana, Anouska, Mafalda, Sophie, Aretha, Luisa i Dorka byly úžasné a upřímně musím říct, že tak milé a příjemné holky už jsme dlouho nepotkaly, navíc to byla čest osobně poznat blogerky, které již roky sledujeme  a od kterých se mnohdy inspirujeme. Samotná show byla perfektní, dokonalé modelky, modelové, hudba, vystoupení, Rita jako překvapení a v neposlední řadě také samotná kolekce. Letos se můžete těšit hlavně na třásně, osobně nás nadchly maxi svetry a volná trička ala šaty, kolekce spodního prádla Rita, která je plná sexy prvků a tešit se můžete i na bezkosticové prádlo, kterému fandíme! Pokud nás sledujete na Snapchatu czechchicks, pokud ne, tak začněte :), pak jste jistě viděli video a fotky přímo s přehlídky a pokud ne, pak mrkněte alespoň na náš Instagram @czechchicks, kde je spousta fotek přímo z Verony!

Our promised report from Tezenis fashion show is here! As you surely know, last week, me and Veronika fler to Verona, where happened the Tezenis fashion show presenting their new collection and as a bonus we had the chance to hear and see the perfect Rita Ora from the very first line! WAU. The whole event was flawless, the weather was amazing and I suppose I don’t need to write about food and drinks, we met wonderful girls, Tatjana, Anouska, Mafalda, Sophie, Aretha, Luisa and Dorka were awesome and I must say that we haven’t met such nice and kind girls, as well it was an honour to meet bloggers, who we follow for years and get inspired by, personally. The show itself was perfect, wonderfull models, music, performance, Rita Ora as a surprise and last but not least the collection itself. This year you can enjoy the fringe, personally we found the maxi sweaters and t-shirt ala dress adorable, the collection of underwear Rita, which is full of sexy elements. You can look forward to fine, lacy underwear, which we are a fan of! If you follow us on Snapchat – czechchicks (if you don’t then start:) ) you have seen vids and pictures , if you haven’t, check at least our Instagram @czechchicks, where you can find tuns of pictures from Verona!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_3866

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_3821

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_3814

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


10 thoughts on “Tezenis Fashion Show – Fall/Winter 2015

 1. 30 Čvc on 2015 at 8.08

  Kolekce vypadá zajímavě a Rita úchvatně. Má oblíbená zpěvačka!

 2. 30 Čvc on 2015 at 9.18

  This is awesome! And that you got to see Rita O is so cool!
  Have a great day.
  xo,
  – Elsey

 3. Andrea
  30 Čvc on 2015 at 13.22

  Promin Hani, ale ta pusa v tom videu.. :(((

 4. Gina
  02 Srp on 2015 at 15.23

  Pecka…Akorát tu angličtinu jste mohly nechat projet alespoň korekturou…. Chápu, že to není priorita, nějak splácat pár vět dohormady umí dnes téměř kdokoliv, ale správná gramatika a syntaxe by článek pozvedla na úplně jinou úroveň.

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.