K. Diaries: Casting time

obrázek (8)

Všechny vás zdravím z Paříže!

Přemýšlela jsem, o čem by mohl být můj další článek a říkala jsem si, že momentálně není příhodnější téma, než napsat o mém téměř každodenním programu – obíhání castingů. Každý večer mi na emailu přistane seznam cca 5-6 castingů, které musím během příštího dne obejít. Není to vždycky úplně snadné, zvlášť když město neznáte dobře. Agentura totiž moc neřeší, jak se na danou adresu dostanete. Máte prostě dané místo a čas, ale to jak se tam dopravíte nebo to najdete, je už vaše věc.

Nikdy nezapomenu na moment, když jsem byla v Paříži poprvé a špatně jsem se podívala na adresu jednoho castingu. Sice jsem byla v ulici, která se jmenovala stejně, ale ulice, kde byl casting, nebyla v Paříži ale v Genneviliers! Když jsem zjistila tento fakt, myslela jsem, že mě klepne. Aby toho nebylo málo, zrovna v tu chvíli hustě pršelo a já jsem byla samozřejmě bez deštníku…Paráda!
Podobných situací člověk během obíhání castingů zažije mnoho, ale vyplatí se to. Honoráře v zahraničí jsou totiž podstatně vyšší než v Čechách. V Paříži mi dlouho trvalo než jsem si zvykla chodit na castingy absolutně bez make-upu. Běžně se moc nelíčím, namaluji si obočí, řasy, přidám trochu tvářenky plus mou oblíbenou rtěnku od Chanelu a jdu. Když jsem před pár týdny dorazila na casting do francouzského Cosmopolitanu, tamní art director mi dal asi 15 minutovou přednášku o tom, proč se tak moc líčím. Upozorňuji, že jsem na sobě neměla ani řasenku (!), jen trošku rtěnky bez které se prostě neobejdu.

Díky celodennímu přemísťování z jedné strany Paříže na druhou máte šanci vidět z města opravdu hodně. A Paříž je skutečně krásná! Nejvíc mě fascinují malé stánky se sýry a různými dobrotami, které najdete všude a květinářství! V poklusu na casting jsem pro vás jedno z nich vyfotila :).

A když už jsme u toho poklusu, kašlu na podpatky a castingy obíhám zásadně v mých nových oblíbených teniskách New Balance. Úplně je zbožňuji. Nejen že vypadají skvěle a cool téměř ke každému outfitu, ale jsou i neuvěřitelně pohodlné. Koneckonců při své výšce téměř 179 cm podpatky moc nepotřebuji. Koupila jsem si je v Praze na Národní ulici v obchodě The Adress Idea před mým odletem. Co na ně říkáte?

Držte mi palce na castinzích a mějte se krásně!

Vaše Katka

Sledovat mě můžete také na: sokolova.cz, na facebooku: ZDE a na instagramu pod jménem katkasokolova

obrázek (2) obrázek (3) obrázek (4) obrázek (6)obrázek (7)obrázek (1)


13 thoughts on “K. Diaries: Casting time

 1. Anonym
  28 Kvě on 2013 at 15.26

  Držíme palečky i u nohou. Pokud to jde. Přeji krásnou a příjemnou práci.

 2. lola
  28 Kvě on 2013 at 15.30

  wow!! slecna na poslednej foto sa dufam do ysl botiek prezula, behat v nich po castingoch z jednej strany mesta na druhu musi byt masaker!

 3. Maya Fox
  28 Kvě on 2013 at 15.49

  Supr tenisky ! A Paříž je fakt nádherná, miluju tamní atmosféru, zejména na jaře. No a chtěla jsem se zeptat, není ti tam smutno, nebo jak to vůbec chodí, kde tam modelky bydlí a tak ? Klidně i o tom by mohl být další příspěvek 🙂

  Click to visit my blog – Maya Fox with love

 4. 28 Kvě on 2013 at 16.21

  hodně štěstí na castinzích!

 5. 28 Kvě on 2013 at 16.29

  Já si říkala, proč máš ty tenisky na nohou, jestli jsi do té Paříže jela běhat či co. Po přečtení článku už je to jasné 🙂

 6. Anonym
  28 Kvě on 2013 at 16.51

  Super článek! Těším se na další 🙂

 7. Anonym
  28 Kvě on 2013 at 22.32

  Zajímavý článek! 🙂 Moc se mi líbil! Držím palce a tiše závidím tu Paříž! Miluju ji!
  http://www.fashionissue.cz

 8. 28 Kvě on 2013 at 22.38

  hezkeeee! ty slecny vypadaji, ze se tam pri tom cekani nudi, ale stejne bych si litani po Parizi uzila, to mesto je skvostne!
  Akorat skoda, ze ty fotky jsou tu tak velike, protoze jednak jsou tim padem rozmazane a jednak kdyby byly o trochu mensi, lip by vyniklo, to co na nich je. ale stejne parada 🙂

 9. 28 Kvě on 2013 at 22.50

  Super článek a fotky z Paříže. 🙂 Ať se daří!

 10. Veru
  29 Kvě on 2013 at 13.28

  Pěkný článek, Kači. Můžu se zeptat na tvůj oblíbený odstín rtěnky od Chanelu? Děkuji a užívej si Paříž. 🙂

 11. Michaela
  30 Kvě on 2013 at 15.18

  Skvělé články, fakt! Moc se těším na další. Uvítala bych víc reportů z profesního života, je to velmi zajímavé 😉

  • Anonym
   30 Kvě on 2013 at 20.30

   Jsem rada, ze se vam moje clanky libi! Brzy prijde dalsi z foceni v Saint Tropez 😉
   Katka

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.