IN LOVE TO FEDORA HAT

Dsquared fedora

Spring/Summer 2011ASOS fedora
Czech Chicks milují klobouky. Především pak fedory. 
Tento módní doplněk se začal objevovat mezi vyšší vrstvou v 19. století. V té době lidé fedory nosili především jako ochranu před deštěm a větrem. Fedora však byla hlavním poznávacím znamením detektivů a gangsterů. 
Každou sezónu se na módních přehlídkách fedory objevují. Nosí je na hlavách jak muži, tak i ženy a ani letos se bez klobouku neobejdete! Umí totiž povznést jakýkoliv outfit z obyčejného do prudce chic. 
Fedoru hojně nosí mnoho celebrit a pokud jste jejím milovníkem stejně jako oni, nebo jako já, nebojte se! Zatím nikam nemizí. 
Výhodou tohoto klobouku je, že může být nošen jak v zimě, tak i v létě. Letní bílou a slámovou variantu v zimě vyměňte za šedou nebo černou plstěnou a můžete vyrazit.
           
GUCCI fedora Spring/Summer 2011                                              

Quiksilver fedora


Czech Chicks love the Fedora hat.

This Fashion Accessory goes all the way back to the 19th century, when it was used as an upper-class clothing accessory. At that time, people used it to cover from the rain or wind, It might remind you of detective and gangster tv shows. 

Fedoras are so hot right now, for men and women, fedoras are a must have accessory this and many seasons to come! It´s ability to elevate any outfit from ordinary to suddenly chic.

Fedoras have been in the scene for a while already, we saw many celebrities wearing them. If you are a Fedora lover as well as I´m, don’t worry!
They are not going anywhere just yet! 

The big advantage of this hat is his variability. Fedora can be worn both seasons. In summer try white one and in winter replace it for the gray or black one.
Veronika
Hermes riding hat Autumn/ Winter 2008                   


HM riding hat

One thought on “IN LOVE TO FEDORA HAT

  1. 12 Dub on 2011 at 18.58

    jéj, to je super článok, a klobúčiky sú úžasné 🙂

Leave a message

Údaje (jméno, email, webová stránka) nejsou povinné. Stačí napsat pouze Váš komentář.