Home / Posts tagged "Yumi"

Gran Canaria

        Před pár dny jsme s přítelem a přáteli odletěli na dovolenou do Španělska a stejně jako loni jsme zvolili ostrov Gran Canaria. Především pak kvůli golfu, který mi zatím moc nejde. V letošním roce je to pravděpodobně moje poslední dovolená a hned po návratu zpět domů mě čekají pracovní povinnosti a stěhování. Takže si tento týden hodlám náležitě užít :). Protože jsme s sebou vezli golfové bagy, nezbylo moc místa pro ostatní věci. Světe div se, zvládla jsem se sbalit do jednoho kufru i s přítelem a to bez nadváhy. Letos jsem si opravdu řekla, že plavky, tenisky, žabky a šaty mi budou stačit a nevezu s sebou žádné zbytečnosti. Máte problém se sbalit na dovolenou nebo Vám stačí malá taška? Kde jste letos odpočívali? 

Hanka

Read more …

LBD

        Little blue dress. Tak trochu jiné malé černé. Klasika, která se ve vašem šatníku neztratí. Ve dnech, kdy bezradně stojím před plnou skříní a stále nevím co na sebe, jsou tyto šaty jasnou volbou. Stačí k nim přidat několik jednoduchých doplňků a můžete vyrazit z domu.
         No nic, jdu balit. Každoročně mám problém se vlézt do jednoho kufru a už jsem smířená s tím, že se do 15 kg nevlezu. V příštích dnech Vás tady budou čekat naše dovolenkové outfity. Mé z Fuerteventury a Hanky z Gran Canaria :). Obě budeme ve stejnou dobu na Kanárských ostrovech, ale každá na jiném ostrově. A to jsme to vůbec neplánovaly :). 


Veronika

Read more …

Feminity

        Poslední fotky ze série. Takto si představuji ženskost. Minulé šaty byly spíše dívčí, ale tento střih je jiný. Čelenka, neboli fascinátor už byla jen pomyslnou třešničkou na dortu. V Yumi teď seženete nejen oblečení, ale také originální a ručně vyráběné šperky od české designérky, což je podle mě skvělé. Moc ráda podporuji české návrháře a nemusí se to týkat jen oblečení. Je škoda, že se české módní časopisy zaměřují jen na pár zvučných jmen a další skvělé české návrháře a designéry dost opomíjí. Pokud máte nějaké tipy na nové tváře české módní tvorby, sem s nimi! 


         Last pictures from this bike series. This is my idea of ​​femininity. The dress from the previous post was more girlish, but this cut is different. This headband or fascinator was the bestfor last. In Yumi you can get not only clothes but also original and handmade jewelry from Czech designer, which I think is great. I love to support the new Czech designers. If you have some tips for new Czech fashion designers, share them with me please!


Veronika

Read more …