Home / Posts tagged "trend"

Fall/Winter trends 2012/2013


        Nevím, zda nejdu s tímto článkem na svět trochu pozdě, ale protože nám někteří z vás psali emaily a dotazy ohledně podzimních a zimních trendů, rozhodla jsem se to shrnout do jednoho článku. Před pár lety byly v módě velká ramena, spodní prádlo se nosilo místo běžného oblečení, dnes letí orientální motivy a vojenský trend.
Letošní podzim a zima se nese ve znamení obrovského množství trendů. Což je v podstatě super, protože si v nich každý najde podle svého vkusu to co se mu líbí nejvíc.

Na přehlídkách byly k vidění sexy slim-fit kalhoty, elegantní barokní vzory, kousky inspirované gotikou, ale také romantické květinové potisky či huňaté pletené svetry. Všechny tyto trendy jsou zajímavé a můžete s nimi experimentovat tím nejodvážnějších způsobem :).

       It is surprising how fast fashion can change. Just a few years ago we discussed the attractiveness of peaked shoulders and appropriateness of wearing lingerie as outerwear. And today, during the Fall/ Winter 2012/ 2013 fashion season, we are talking about the influence of Oriental motifs on Western fashion and see how military trend is getting more and more popular.

The number of Fall/ Winter 2012/ 2013 fashion trends is large which makes it possible for every fashion-conscious girl to find something to her taste. There are sexy slim-fit trousers and chic baroque designs, youthful pieces inspired by Gothic and romantic floral-printed garments, fancy suits and comfortable knitted sweaters.


Veronika

Accessory Report Spring/Summer 2012        Připravila jsem pro Vás druhou část článku o trendech pro nadcházející sezónu jaro/léto 2012. Tentokrát jsem se zaměřila na doplňky. Pokud jste zvědavé, jaké boty, kabelky, brýle nebo šperky se budou příští rok nosit, přečtěte si tento článek. I přesto, že zima prakticky ještě nezačala, jsem se při přípravě tohoto postu začala na jaro těšit ještě více 🙂


        I summarized for you the second part of the article about upcoming spring/summer 2012 trends. This time I focused on accessories. If you’re curious which shoes, handbags, sunglasses or jewelry will be hot in the following season, you can read this article. Even though winter has not come yet, when I was preparing this article I look forward to spring even more 🙂


Veronika


Read more …

Fashion Report Spring/Summer 2012

        Za chvíli tady opět máme novou sezónu. Móda se strašně rychle mění a opravdu mě nebaví měnit každý půlrok šatník. Problém je, když potom vidím v obchodech všechny ty nové věci. Těžko se odolává. Proto jsem pro Vás (i pro sebe 🙂 vybrala několik trendů, které budou příští jaro/léto podle mě ty nejzásadnější. Při tvorbě tohoto článku mi pomohla speciální edice časopisu Vogue, která vychází každý půlrok a představuje to nejlepší ze světa módy pro následující sezónu. Který trend se Vám nejvíc líbí?
        Fashion changes very quickly and that is what we love most about it. Have we barely filled our wardrobe for fall when designers tease us with the new ideas for spring and summer. See the list of Spring/Summer 2012 fashion trends and plan your wardrobe for the new season! Which trend do you like the most?
Veronika

Read more …