Home / Posts tagged "Style Avenue"

Style Avenue: GIVEAWAY – UKONČENO

unnamed (1)

Slyšíte? Třepotání křídel motýlů a vážek. Dotek zlatých slunečních nití, svěží vánek a sladká květinová vůně. Ocitli jste se v zahradě. Čarokrásné. Zlehka si přidržujete rozevlátou sukni elegantních šatů a zvolna scházíte přes smaragdově zelený trávník k osvěžující fontáně. Ptačí zpěv a výrazná květinová vůně Vás nevědomky nutí sladce se zasnít. V případě kolekce Jewelry Garden se zdrojem inspirace uměleckých klenotníků Style Avenue stalo Azurové pobřeží a zahrady ve Versailles. Neocenitelné dary přírody a barvy léta designéři vkusně začlenili do stříbrných a pozlacených stébel exkluzivních výrobků. Nezbedné a zářivé berušky, čiperné vážky a lehoučcí motýli z barevného smaltu, rajská jablíčka zářící kubickými zirkony a kapky rosy z měňavých perel, modré chrpy, něžné korálové růže a pozlacené krémové kopretiny jako by sestoupily z obrazů Pierra-Augusta Renoira a Eugèna Delacroix. „Půjdeme do zahrady? Ukážu Vás růžím…“. Složitá kompozice a dokonalé mistrovské ztvárnění z kolekce Jewelry Garden vytváří skutečný skvost vysokého šperkařského umění. Zvolte nádhernou večerní róbu nebo koktejlové šaty a doplňte je jakýmkoliv šperkem z kolekce Jewellery Garden; hned se vám otevřou všechny dveře a cesty k úspěchu.

Vyhrajte stříbrné náušnice pozlacené růžovým zlatem. Zářivý motýlek přilétl k růži, maličkým lístkům se smaltem a zirkonovým poupatům. Pocit jara po celý rok. K neformálnímu oděvu nebo k jednobarevným šatům.

! VYHRAJTE NÁUŠNICE Z KOLEKCE JEWELLERY GARDEN !

Podmínky:

1) být fanouškem nebo dát like FB Style Avenue ZDE

2) být fanouškem nebo dát like FB Czech Chicks ZDE

3) nechat nám zde v komentářích svůj email

4) Zodpovědět otázku: Která kolekce na webových stránkách  www.style-avenue.cz vás nejvíce zaujala? 

Soutěž  poběží 14 dnů, tj. do 30.5.2014 a vítěz bude kontaktován emailem a vyhlášen na našem facebooku.

Hodně štěstí!

unnamed (3)

Vyhrajte stylový šperk se Style Avenue

Cameo_03_CMYK

Protože se blíží Mezinárodní den žen, sláva nám všem, rozhodla se společnost Style Avenue uspořádat soutěž o nádherné náušnice z populární kolekce Fusion, které budou předány hercem Miroslavem Šimůnkem. 

Co pro Výhru udělat? 

Like FB Style Avenue –  zde se také dozvíte všechno potřebné!

Všem Vám moc držíme palce, soutěž končí 8. března a 9. března bude vyhlášen vítěz.

Více informací najdete také v tomto videu :).