Home / Posts tagged "Space"

Tom!

        Pro někoho možná trochu vulgární triko, ale když je na něm Tom Ford, kdo by odolal, že? 🙂 Je od italské značky My t-shirt, kterou nabízí pražský butik Space a včera, kdy ještě nelilo jako z konve, mi v něm bylo docela příjemně. Škoda, že jsem si triko neoblékla už den předtím, kdy jsem absolvovala několikahodinový maraton po pražských úřadech. Tom by za mě alespoň imaginárně vyjadřoval mou náladu. Po dvou hodinách, které jsem strávila v bance kvůli chybnému nastavení mého účtu, jsem myslela, že horší už to být nemůže. Z omylu mě ovšem vyvedli na pražském magistrátu, finančním úřadu a pražské správě. Některé věci prostě nikdy nemůžou začínat hladce…

Veronika

Read more …

Andy Torres for Kipling

       Od té doby, co jsem si pořídila zrcadlovku, jsem řešila neustále ten stejný problém. Kam s ní? Ne vždy s sebou tahám velkou kabelu, do které se mi foťák bez problémů vleze a na krku nebo přes rameno ho nosit nechci. Bohužel výrobcům brašen na fotoaparáty nic moc nějaký design nebo móda neříká. Navíc, co si budeme povídat, je focení spíše mužskou doménou…takže sehnat nějakou hezkou tašku, která by ale moc nepřekážela, byl nadlidský úkol. Zachránila mě až Andy Torres, která navrhla pro Kipling pouzdra na zrcadlovky. Podle oficiálních stránek se měla pouzdra začít prodávat i u nás v jedné z pražských poboček značky Kipling. Samozřejmě s více jak měsíčním zpožděním. Měla jsem políčeno na černý kousek. Hned v den oficiálního zahájení prodeje této kolekce jsem tedy do prodejny zašla. Čekal tam na mě tento poslední červený kousek. Do Česka asi dorazilo maximálně 10 ks, takže byly samozřejmě hned pryč. Každopádně pouzdro je skvělé. Vlezou se mi tam oba objektivy, náhradní baterka i karta. Takže není co řešit. Jak přenášíte foťáky vy?
       PS: Tričko s Tomem Fordem jsem si pořídila v pražském butiku Space, o kterém jsme vám už s Hankou psaly ZDE. Je to teď moje denní učící uniforma :).


       Since I bought my first SLR camera I always dealt with the same problem. Camera bag yes or no? I dont wear always a big purse and I dont want to wear a camera around my neck and over my shoulder. Unfortunately the producers of camera bags are really anti-fashion. Andy Torres saved me. She designed for Kipling really cute cases for cameras. According to the official website the bags were to start selling in one Prague’s Kipling store. Of course, with more than a month late compared to West Europe. So I went to the store the day of the official launch of this collection. There was this last red piece. To the Czech Republic reached about 10 pieces so of course they were gone in a minute. Anyway the case is great. I hide to the bag my two lenses, flashlight and spare memory card. So there is no problem. How you wear your cameras?
     PS: I bought this Tom Ford t-shirt in Prague boutique Space. We already wrote about this boutique HERE. Now it is my daily learning uniform :).

Veronika

Read more …