Home / Posts tagged "shopping"

Image Machine

        V  nadcházejících týdnech pro Vás připravujeme řadu změn a projektů. Rády bychom pro Vás natáčely častěji videa, pořádaly soutěže, věnovaly se kosmetice, jeden den v týdnu bude věnován instagramu a také Vám čas od času představíme nějaké obchody nebo salóny, které nás nadchly a chtěly bychom Vám o nich říct malinko víc.
       Dnes bychom Vám rády představily butik Image Machine, který se nachází v Panské ulici číslo 5, což je nedaleko Příkopů. Na tento obchůdek jsme narazily minulý týden, když jsme si zkracovaly cestu právě k Příkopům a jeho nabídka nás opravdu nadchla. V tomto butiku najdete hned dvě značky najednou, první je Joseph Ribkoff a druhá Sandwich. Tyto dvě značky se od sebe značně liší, což je super, protože si zde vybere opravdu každá žena. Zatímco značka Ribkoff je elegantní a na první pohled ženská (skvěle střižené šaty, saka nebo topy…) značka Sandwich je spíše sportovní a jako jedna z mála je sestavena tak, že se jednotlivé kousky vzájemně doplňují a pasují do sebe. Navíc se každý měsíc střídá nová kolekce s tou starší. 
        Pokud  máte rády nakupování a řetězce Vás moc neberou, pak určitě stejně jako my dáváte přednost poklidným nákupům v menších buticích před masovou rvačkou. Nemusíte čekat na kabinku, nahánět prodavačku či čekat u pokladny. Nás osobně překvapily samotné prostory butiku a obrovská kabinka, tak velkou jsem asi v životě neviděla…:). Podle nás je důležité si své zákazníky hýčkat, takže Nespresso a Martini je vážně úžasné, zvlášť pokud vyrazíte na nákupy s kamarádkou a jako bonus zde můžete sbírat body a následně získat slevu 20%. Tak snad se jednou dočkáme více menších butiků se skvělým servisem, ve kterých jsou nákupy hned o něco příjemnější. A náš tip? Nedávno jsme zde vybraly nádherné šaty Katce Sokolové, černobíle koktejlky tvarující postavu jsou naprosto bezchybné :). 
          Máte taky své tipy na menší butiky v Praze? A znáte tyto značky?

Veronika

Read more …

Hello Mr. Louboutin, I Love you…     Miluji boty….všechny….Proto asi chápate, jak moc jsem toužila mít alespoň „jeden“ pár Louboutinek. Jenže koupit Loboutinky není rozhodně žádná sranda. Takže začněmě pěkně od začátku. Pokud jich doma nemáte sto párů a stejně jako já si chcete pořídit svůj první vytoužený pár, uvažujete pravděpodobně zcela podobně jako já a chcete si koupit nějaké nadčasové, které vám vydrží opravdu dlouho. Vzhledem k tomu, že v nich mám strach chodit, tak mi asi opravdu vydrží :)….

       Po dlouhém váhání jsem se rozhodla pro model Pigalle, který je v mých očích neskutečně ženský a sexy….a tady vznikl problém číslo jedna. Vyprodáno….To že v celém Los Angeles nenajdu jediný pár mi vyrazilo dech. Potřebovala jsem si je alespoň odzkoušet kvůli velikosti, protože milý pan Louboutin dělá každou botu jinak…Takže zatím co Pigalle 100 mm potřebuji o číslo větší, Pigalle 120 mm potřebuji o číslo menší atd…Byla jsem zmatená jak lesní včela….Ebay jsem zavrhla, za prvé jsem si nebyla jistá velikostí a za druhé ceny byly přemrštěné. Prodejci prostě využívají toho, že poptávka momentálně zcela převyšuje nabídku…Nakonec mě uspokojil internetový obchod Net-a-porter. Jejich servis je opravdu dokonalý, pokud by mi boty neseděly, mohla bych je ihned vrátit….což se opravdu vyplatí, hlavně pokud si nevíte rady s velikostí jako já. Rada na závěr, model Pigalle je opravdu větší, ale ne o tolik, jak se říká…Normálně nosím velikost 38, lodičky si však kupuji o něco menší, Pigalle jsem zvolila 37, 5 a sedí 🙂


Hanka

Read more …