Home / Posts tagged "Replay"

Focení kolekce BECHICK.com

        Fotky jsme fotily ve čvrtek těsně před focením nové kolekce pro náš eshop Bechick.com. Zvolila jsem především pohodlné oblečení, protože sněžilo, byla strašná zima a já jsem před sebou měla velmi náročný den. Po dlouhé době jsem také vyvětrala kabelku LV, kterou jsem na sobě neměla od léta. Vím, že většina z Vás nemá tyto tenisky zrovna v lásce, ale já jsem si je oblíbila především pro jejich pohodlnost a budu je nosit i nadále :). 
        Focení nové kolekce bylo docela krušné, náš zamluvený ateliér nevyšel a my jsme byly dosti zoufalé, protože jsme Vám slíbily, že novou kolekci do konce týdne naskladníme. Nakonec nás zachránil ateliér Jaro Managment, kteří mají své sídlo na stejné chodbě, jako je náš showroom a naštěstí v ten den měli na hodinu volný ateliér. Takže nastala akce kulový blesk, vtrhli jsme tam, rychle všechno nastavili a fotili o sto šest. Nejsme s Veronikou profesionální modelky, takže  pózování nám moc nejde a jak sám fotograf řekl, mám lehce retardovaný výraz :D.

Pro pobavení přikládáme video z natáčení, snad se Vám bude líbit a nebo Vás alespoň pobaví.

Boyfriend jeans in the winter?

        Proč se vzdávat oblíbených letních „boyfriend“ džín v zimě, když je máte tak rády, no ne? Stačí si pod ně vzít silonky (nemusí být nutně tělové) a problém je vyřešen :). 
       A ještě tip pro všechny milovnice jídla…Na nejlepší Linguinne s čerstvými mořskými plody si zajděte do restaurace Bresto ve Štěpánské ulici. Ceny jsou příjemné, rybičky čerstvé, obsluha velmi milá a barman umí namíchat nejlepší Aperol Spritz v Praze :).
      PS: Jak se Vám líbila přehlídka Chanel Haute Couture SS 2013? Mně moc! Naopak mě pořád nepřesvědčil Raf Simons se svou kolekcí pro Dior. Couture  si představuji jako daleko honosnější a propracovanější. Tato kolekce by se totiž v klidu mohla vydávat za Ready to wear a nikdo by si toho ani nevšiml…
A nejlepší svatební šaty od Chanelu najdete na konci 🙂

Veronika

Read more …