Home / Posts tagged "Rag and Bone"

Biker boots…


Nejlepším úlovkem z Anglie jsou bezesporu tyto kožené biker boots značky Steve Madden. Stály mě pár korun a do nynějšího počasí jsou jako dělané. Byla to sice tzv. vynucená koupě, jelikož se mé původní černé bikery po intenzivním nošení dost opotřebovaly, ale za tu cenu jsem je tam prostě nemohla nechat ležet :). Už jsem zpátky v ČR a musím se přiznat, že mi to vůbec nevadí. Po několika dnech jsem totiž začala býti mírně averzní na typické anglické počasí a místní architekturu. Vše je studené, ponuré a především stejné. Možná jsem zvláštní, ale opravdu nemusím vidět každý den úplně stejný typ domů na každém rohu. A co je na anglickém obydlí nejotravnější? U mě jednoznačně vedou tři věci: oddělené kohoutky na teplou a studenou vodu, koberce v koupelně a především miniaturní velikost pokojů, kde nic nefunguje tak, jak má. 
Veronika
Read more …

outgoing

     Jednoduchá kombinace složená z několika kožených prvků patří momentálně k mým nejoblíbenějším. Dnes jsem si konečně udělala čas a dopřála jsem všem svým koženým botám a kabelkám „lázeňskou péči“. Kabelky jsem promazala speciálním krémem na kůži, botky naimpregnovala a vyleštila. Teď už mám zase na pár měsíců klid. Při této příležitosti jsem kontrolovala stav a opotřebení jednotlivých kabelek a musím opravdu vyzdvihnout kvalitu zpracování značky Balenciaga. Všechny kabelky od této značky jsou stále v top stavu a to zrovna tento černý kousek nosím nejčastěji.  Takže pokud někdo stále váhá, za sebe ji můžu jednoznačně doporučit. 
        Na druhou stranu, já jsem na kabelky opravdu pes. Všechny mají v mé skříni své vyhrazené místo, kde je mám pečlivě schované v protiprachových pytlících a krabicích. Po několika letech nošení ale můžu říct, že mé Chanelky jsou stále jako nové a podle mě za to může právě jejich skladování a péče o kůži. Samozřejmostí je také správné skladování během cestování. Kabelky si nikdy nedávám do kufru, ale cestují se mnou na palubě v mém příručním zavazadle. Mám jistotu, že se mi s kufrem neztratí, protože na ztrátu kufrů já jsem expert a nijak se pod tíhou věcí nezdeformují. 

Veronika

Read more …