Home / Posts tagged "Prada"

Love these boots

       Letošní sezóna je ve znamení mikin. Na konci léta byly v módě zejména šedé, teď jsou trendy potištěné. Mně se líbí a nic proto nim nemám. Neplánuji si koupit žádnou s potiskem vesmírné lodě, protože sci-fi mi bylo vždy vzdálené, ale zvířátka mi nevadí. Co k mikině? Podle mě jsou cool, hodí se k džínám, barevným kalhotám, super sexy budou s koženými kalhoty nebo s legíny, oživí sukni a já si mikinu ráda obleču také k šortkám nebo přes šaty. Takže prč si jednu nepořídit? 

The sweatshirts are the hit of this season. While during the Indian summer we preferred the grey ones, now the fashion shifted towards the printed pieces. As I have nothing against this trend and in fact quite like it, I plan on buying one with an animal print (pictures of space-ships and sci-fi in general are not really my cup of tea). And now, what could you pair the sweatshirt with? In my opinion, it looks really cool with the jeans, and coloured trousers, while with leather trousers or leggings it would look super sexy. In addition if you match it to the skirt it will boost the outfit. I also like to wear it with the shorts or layer it over the dress. So, why not buy one too?
Hanka

Read more …

Missoni jumper

          Máte raději psy nebo kočky? Já osobně upřednostňuji psy a doufám, že časem budu mít možnost si nějakého pořídit. Teď na něj bohužel nemám dostatek času a bylo by nezodpovědné si nějakého pořizovat, i přesto však stále pokukuji po různých rasách. Nedávno jsem objevila psa BOO. Znáte tuto rasu? Při pohledu na něj jsem dostala asi desetiminutový záchvat smíchu, strašně mi připomíná plyšovou hračku z dětství. Jako dítě jsem měla dalmatina, nalezence z ulice. Uprosila jsem rodiče, abychom si ho nechali na dva dny, no zůstal u nás šestnáct let. V pubertě jsem si pořídila Jacka Russela a to v době, kdy byla v Česku pouze jedna chovatelská stanice a téměř nikdo o této rase nevěděl. Pes stál majlant a většina lidí si ho pletla s oříškem…Dnes má Jacka kdekdo a já obdivuji každého, kdo má tohoto pejska doma. Jack by pro mě byl ideální pes, kdyby mu někdo dokázal změnit povahu. Je ideálně velký, vzhledově dokonalý, povahově však šílený…Obdivuji každého, kdo Jacka umí vycvičit a zvládnout. Nakonec jsem dospěla k závěru, že až jednou přijde ta správná chvíle a já budu připravena si znovu pořídit pejska, pravděpodobně zavítám do nějakého psího útulku a vezmu si pejska od tamtud…Jaká rasa se líbí Vám?

P.S. Teď máme doma králíka, většího než čivavu a dva strašně uřvané ptáčky 🙂

Hanka

Read more …