Home / Posts tagged "Petr Lukeš"

Blair Make-up tutorial

        Můj další make-up tutorial. Tentokrát inspirovaný líčením Blair z Gossip Girl, které měla v osmnácté epizodě páté série a můžete ho vidět na druhé fotce. Toto líčení je podle mě vhodné na večer, ale ty odvážnější z vás ho mohou zkusit i jako běžné denní líčení. Tento článek se bude zabývat pouze make-upem, v druhé části (pozítří) vám ukáži také účes, který toto líčení perfektně doplňuje.

       My another make-up tutorial. This time inspired by the Blair´s make-up from Gossip Girl. This make-up was in the eighteenth episode of the fifth season as you can see on the second picture. This make-up is suitable for the evening but the more adventurous of you can try it as a daily make-up as well. This article will deal only with make-up. In the second part I will show you the hairstyle which perfectly complements this make-up.

Veronika

Read more …

My Daily Makeup Routine I.

        Dnes pro vás mám první část mého make-up tutorialu. Nejsem žádný kosmetický odborník a abych pravdu řekla, nerada v této oblasti experimentuji. Proto vám dnes představím výrobky, které používám už dlouho a skoro pořád. V oblasti značek jsem jedna velká „konzerva“ :). V mém kosmetickém kufříku, který jsem dostala k Vánocům od své hodné sestřičky, najdete značky: MAC, YSL, Giorgio Armani, NARS, Lancome a Benefit. Nic víc. Na co si ale opravdu potrpím jsou štětce. O těch ale až dále v článku…

Veronika

Read more …