Home / Posts tagged "Pepe Jeans"

My very old jeans

          Jeden z klasických outfitů, které nosím nejčastěji do města, pokud u mě po ránu převládne pohodová nálada a nechce se mi fintit :)…Což mi se nechce skoro vůbec nikdy a věřte, že oblékání mi zabere maximálně pět minut a rozhodně nepatřím mezi ty, kteří by se šli dvakrát převléct. To, co si první vezmu, tak v tom také jdu, aneb otevřu skříň, kouknu, vytáhnu a letím…:) Obecně nerada přemýšlím nad tím, co bych si měla obléct, takže nějaké chystání si outfitů den dopředu je pro mě naprosto nemyslitelné a ze stejného důvodu se nejsem schopna ani sbalit, protože se mi vůbec nechce uvažovat nad tím, co by k čemu eventuálně šlo atd…Zásadně se oblékám podle nálady, takže nejvíce záleží na tom, jak se vyspím a jak vstanu…Zatímco někdy mám ukrutnou chuť vyrazit v sukni a podpatcích, jindy se mi při pohledu na ně dělá zle a bolí mě nohy jen, když je vidím….Kolik času Vám zabere příprava a úprava než vyrazíte ven?

Hanka 

Read more …

City ZOO

        Tyto jeany jsem si koupila asi v sedmnácti a byly to 28, protože jsem byla krapánek širší než jsem teď. Když jsem se smrskla, nechala jsem si jeany zúžit, abych je mohla i nadále nosit. Jsou to vlastně jediné černé úzké slimky, které ve skříni mám, protože nesnáším jejich nakupování. Soukání se do nich v kabince, svlékání se v kabince a celý tento proces mě strašně unavuje a irituje, takže jeany si kupuji opravdu výjimečně. Navíc snad neexistuje střih, který by mi slušel, takže pokaždé se trápím a zkouším různé střihy, barvy atd. Jednou bych chtěla narazit na jeany, které, když si je obleču, nebudou nikde tlačit, budou pěkně měkoučké, ale přesto nebudou mít po dvou dnech vypouklá kolena, neroztáhnou se o dvě čísla a po vyprání se nesmrsknou tak, že se do nich budu soukat vleže….

P.S. Doplnily jsme náš e-shop BECHICK.com o spoustu novinek, nově tam najdete košile, svetry, kabelky, doplňky a šaty….:)

Hanka 

Read more …