Home / Posts tagged "PennyBlack"

Probably the worst scarf ever…

        A to jsem si říkala, že letos (a snad už nikdy) tuhle šálu nevytáhnu. Chyba lávky. Bohužel mi byla taková zima, že jsem se rozhodla tuhle pekelnou šálu vzít ještě jednou (naposledy) na milost. Vyhlašuji ji totiž z hlediska vlastností za nejhorší kousek v mém šatníku. V době, kdy ji mám na sobě, by se ke mně neměl nikdo přibližovat blíže než na jeden metr. Jinak vám garantuji, že ze sebe budete následně ještě celý týden obírat červené chlupy. A to ve velkém. Já se „odchlupuji“ ještě dnes :). Horší, jak línající retrívr, to vám povím :)).
          Máte ve svém šatníku taky nějaké „perly“, které si na sebe berete už s pocitem, že si budete muset celý den dávat na „něco“ pozor? Počítá se pelichání, kousání či neposedný odepínající se knoflík… 🙂

        So there goes me saying that I will not wear this scarf this year (or ever again). Well I was wrong. Unfortunately I was so cold I decided to show some mercy to this unbearable scarf one last time. I declare it to be the worst piece of my wardrobe considering the quality. When I’m wearing it, no one should get closer than one meter to me, or else I guarantee you will be picking red hair from your clothes the whole following week. Big time. I am still “molting” till today 🙂 Worse than a retriever shedding hair, I’m telling you :))
        Do you too have some “jewels” in your closet that you put on having the feeling you’ll have to check on them the whole day? Hair shedding, itching, tricky buttons or cleavages all count… 🙂

Veronika

Read more …

Rise and shine

        Tak už i já jsem doma v Karviné a začínám si konečně užívat vánoční pohodu a nicnedělání. Na to jsem se upřímně těšila asi nejvíce :). Dnes jdeme s Hankou vybírat vánoční stromek ke mně domů. Většinou to vyhraje jedlička. Bez živého stromku si totiž Vánoce neumím představit. A co Vy? Máte doma živý nebo umělý stromeček? A zdobíte ho ráno na Štědrý den? 
Fotky jsou ještě z Vídně, kdy jsme ráno vyjížděly domů do Prahy. Omluvte tedy můj nenamalovaný a nevyspalý obličej 🙂

Veronika

Read more …

Flash

        Nemám ráda fotky s použitím blesku. Někdy to ale bohužel jinak nejde :(. Hotel Le Méridien, ve kterém jsme byly ubytovány, je umístěn v samotném centru Vídně a v některém z dalších článků se o něm rozepíši více. Dnes jsem konečně ulovila poslední vánoční dárek a letos mě už do obchodů dobrovolně nikdo nedostane. 
  Asi před týdnem nám přišel email s nabídkou rozhovoru pro blog http://sialenamodablog.blogspot.cz, takže kdo se chce o nás dozvědět více: kuk SEM.
      PS: Sháním zajímavý balící papír a nějak nemůžu najít žádný alespoň trochu zajímavý. Jak a čím balíte dárky vy? Vymýšlíte nové balící metody, nebo používáte klasický papír a jmenovky?

Veronika

Read more …