Home / Posts tagged "Orsay"

Fair enough

        Dlouho jsem nemohla najít tu pravou sukni do áčka. Tyto šaty můj problém vyřešily :). Konečně už mi začíná být lépe (když nepočítám tuberácký kašel 🙂 a po víkendu, který jsem strávila v poseli, jsem se konečně dostala ven. Jako malá jsem docela dost trpěla na různé angíny a záněty průdušek. S přibývajícím věkem se to zlepšilo, ale i tak mě jednou za čas nějaká nemoc sklátí. V poslední době se všichni kolem mě dopují různými doplňky stravy a přípravky na posílení imunity. Já jsem vždy preferovala vitamíny z přírody. Pomeranč, červený grep, kiwi a pomelo u mě vede, ale možná bych mohla dát šanci i něčemu jinému. Co Vám pomáhá přestát období chřipek v dobré kondici? Uvítám jakékoliv tipy :). Máte oblíbený druh ovoce, který můžete jíst pořád?

Veronika

Read more …

Vyhrát můžeš i Ty!!!Nedávno jsme měly možnost shlédnout prezentaci nové podzimní kolekce značky Orsay. Překvapilo nás nejen zpracování, ale také zajímavé střihy a barvy. Těšit se můžete na skvělé podzimní bundy, krásné flitrové šaty nebo svetry. Pár kousků jsme pro vás ukořistily :). A že nám to dalo docela práci. Takže můžete vyhrát buďto za 1. top, za 2. sako a sukni a za 3. dvě námořnická psaníčka. Celkově tedy vylosujeme 4 výherce. K tomu abyste mohli vyhrát, potřebujete trošku štěstí a také uskutečnit pár kroků: 


1. Stát se fanouškem Orsay na facebooku ZDE.
2. Stát se fanouškem Czech Chicks na facebooku ZDE.
3. Stát se našim pravidelným čtenářem.
4. Psát nám do komentářů vaše emaily.

Přejeme mnoho štěstí a přesně za týden se můžete těšit na výsledky, které zveřejníme na našem blogu a také na našem facebooku.

Hanka a Veronika 

Read more …

Crayons

      Včera jsem měla náladu na barvy. Lososové kalhoty, které jsem už nějakou dobu marně sháněla, jsem objevila v Orsay. Nikdy bych neřekla, že mi můžou tak skvěle padnout. Jsou z nové podzimní kolekce, kterou jsme s Hankou měly možnost shlédnout ve středu. Některé kousky vypadaly fakt dobře a kvalita byla podle mě srovnatelná např. s háemkem. Žádný zázrak od těchto značek samozřejmě nečekáte, ale u Orsay to alespoň není taková masová záležitost. 
        PS: Příští týden se na našem blogu objeví další menší soutěž. V jakých řetězcích nejčastěji nakupujete vy?


        Yesterday I was in the colorful mood. I was looking for salmon pants for some time and I discovered them in Orsay. I would never say that they can fit so well. They are from the new fall collection which we had the opportunity to see before it arrives in stores. Some pieces looked really good and I think the quality was comparable with H&M.; You dont expect a quality miracle from these brands but at least Orsay is not such a mass affair. What fashion chains do you prefer?

Veronika

Read more …