Home / Posts tagged "New Look"

LBD

        Little blue dress. Tak trochu jiné malé černé. Klasika, která se ve vašem šatníku neztratí. Ve dnech, kdy bezradně stojím před plnou skříní a stále nevím co na sebe, jsou tyto šaty jasnou volbou. Stačí k nim přidat několik jednoduchých doplňků a můžete vyrazit z domu.
         No nic, jdu balit. Každoročně mám problém se vlézt do jednoho kufru a už jsem smířená s tím, že se do 15 kg nevlezu. V příštích dnech Vás tady budou čekat naše dovolenkové outfity. Mé z Fuerteventury a Hanky z Gran Canaria :). Obě budeme ve stejnou dobu na Kanárských ostrovech, ale každá na jiném ostrově. A to jsme to vůbec neplánovaly :). 


Veronika

Read more …

Again & Again

        Opět jsem vytáhla fialové psaníčko, které se podle mě k oranžové barvě náramně hodí. A teď jedna otázka k diskuzi :). Jaká maličkost vás dokáže pokaždé vytočit? A když už se ptám já vás, tak tady máte taky mou odpověď:

  Dokáže mě vždy vytočit, když…. 
– čekám ve frontě, spěchám a začnou se měnit pokladní..mám na to štěstí
– si ke mě někdo přisedne v MHD, i přesto, že je všude spousta volných míst
– si něco koupím a za týden to najdu ve slevě
– otevírám víčko od jogurtu a natrhne se mi 
– někdo hlasitě mlaská, srká a žvýká
– lidi řvou nahlas do telefonu 
– stoupnu v ponožkách v koupelně do vody (někdo se prostě neumí sprchovat 🙂
– na mě někdo musí mluvit z 20 centimetrů a nebo naopak hulákat z 20 metrů
– lidi nepoužívají blinkry
– jdu pro něco konkrétního do ledničky a ono to tam už není
– vidím v televizi politické debaty a potom taky komunisty.

        Tak a mohla bych pokračovat do nekonečna :D. Tak se pochlubte vy, jaká maličkost vás dokáže vždy vytočit?
        PS: Přidaly a zlevnily jsme pár věcí v našem e-shopu.

Veronika

Orange and White

     
     Oranžová barva. Ne každý ji snese, ale u mě v šatníku prostě nemůže chybět. Když teď nad tím přemýšlím, tak mám ráda opravdu všechny barvy. Jen samozřejmě záleží na odstínu. Už delší dobu si postupně rozšiřuji sbírku svých rtěnek. Posledním přírůstkem je právě lehounce oranžová rtěnka od MACu. Nevím proč, ale výrazně namalované rty se mi líbí více, než výrazně namalované oči. Miluji všechny odstíny rudé, béžové a teď i lehce meruňkové. K výrazné rtěnce samozřejmě patří decentní líčení, ale to je myslím všem známé. Sytě namalované rty jsem vždy považovala u žen za symbol ženskosti a zároveň síly. Škoda, že nepotkávám běžně moc žen, které by výraznější rtěnky nosily. Jak to máte vy? Kouřové líčení x rtěnky?


      Orange color. Not everyone can tolerate it but these color can not miss in my closet. Now when I think about it I really like all colors. Of course it depends on the shade. Lately I extend my collection of lipsticks. The latest addition is lightly orange lipstick from MAC. I do not know why but I like more significantly painted lips than well painted eyes. I love all shades of red, beige and now slightly apricot. I have always considered women with rich painted lips as a symbol of femininity and strength. Too bad I do not usually see many women with significant lipstick on their lips. How do you have? Smoke eyes x red lipstick?

Veronika

Read more …