Home / Posts tagged "Moschino"

Fair enough

        Dlouho jsem nemohla najít tu pravou sukni do áčka. Tyto šaty můj problém vyřešily :). Konečně už mi začíná být lépe (když nepočítám tuberácký kašel 🙂 a po víkendu, který jsem strávila v poseli, jsem se konečně dostala ven. Jako malá jsem docela dost trpěla na různé angíny a záněty průdušek. S přibývajícím věkem se to zlepšilo, ale i tak mě jednou za čas nějaká nemoc sklátí. V poslední době se všichni kolem mě dopují různými doplňky stravy a přípravky na posílení imunity. Já jsem vždy preferovala vitamíny z přírody. Pomeranč, červený grep, kiwi a pomelo u mě vede, ale možná bych mohla dát šanci i něčemu jinému. Co Vám pomáhá přestát období chřipek v dobré kondici? Uvítám jakékoliv tipy :). Máte oblíbený druh ovoce, který můžete jíst pořád?

Veronika

Read more …

90´s

        Jak já se nemohla dočkat, až si konečně vezmu tyhle šaty na sebe. Potiskem mi připomínají Versace kolekci z 90. let, namíchanou dohromady s Moschinem. Pásek Moschino jsem před několika lety objevila v jednom malém vintage obchůdku v Itálii a dlouho jsem ho neměla na sobě, protože se podle mě hodí jen k málo čemu. Ale zrovna devadesátky si o něj opravdu říkají. Jak byste definovali svůj styl? Jste vyhranění nebo ne? A která léta jsou vám v módě nejbližší?


          I could not wait to finally wear this dress. The print reminds me Versace collection from the 90´s mixed together with Moschino. Fashion is a play and experimentation. I discovered this Moschino belt several years ago in a small vintage shop in Italy but I did not wear them for a long time. I think it is suitable only for specific outfits. Like this one :). 

Veronika

Read more …