Home / Posts tagged "MIU MIU"

Which one?

        Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi samozřejmě přicházejí dárky. Letos se nějak nemůžu rozhodnout a proto Vás tímto žádám o menší radu :). Někdo je zatížený na boty, jiný na šperky a já jsem naprosto propadla kabelkám. Nejraději bych měla ve své „kabelkové skříni“ všechny tyto skvosty, ale vyhraje to nakonec pouze ta jedna. Naprosto jsem propadla kabelkám od Miu Miu, Chloé, Céline, Marc Jacobs, Proenza Schouler a YSL. Podle mě jsou to klasiky, které se dají nosit ke všemu a vydrží Vám až do smrti. Navíc se na internetu dají sehnat takzvaně z druhé ruky za méně než polovinu a pokud nakupujete na prověřených stránkách, máte jistotu, že se vám do rukou dostane pouze originál.
          Tak která z těchto krásek je vaší favoritkou?

Christmas is quickly approaching and presents are obviously linked to it. Somehow, I can’t decide what to ask for this year, so I was wondering if you could help me out. 🙂 While some people are big on shoes, others on jewellery, I’m more of a handbag kind of person. I would love to have all of the Miu Miu, Chloé, Céline, Marc Jacobs, Proenza Schouler and YSL bags in my closet, but only one can “win”. In my opinion these are classics you can wear with anything and they’ll last you a lifetime. Moreover, you can find these bags on the Internet for less than half the price if they are sort of “second hand” goods and if you shop at reliable websites, you can be sure to buy the original. 
        So which one would you vote for?

Veronika

Read more …

Beige and Burgundy

Tahle kombinace barev mě momentálně baví. Co mě naopak bavit přestalo, je můj parfém. Používala jsem ho celé léto a teď na podzim se mi zdá nevýrazný. Musím se přiznat, že je nerada střídám a některé vůně používám snad věčnost. Klasikou u mě zůstává Coco Mademoiselle od Chanelu a Miss Dior Cherie. Oba parfémy se ale hodí spíše na léto. Navíc je na sobě po nějaké době už necítím a to mi taky dost vadí. Proto uvítám Vaše tipy na nejlepší parfém letošního podzimu a zimy. Loni na Vánoce jsem jeden dostala, ale bohužel mi nevoněl. Ideální vánoční dárek to tedy nebyl. Našly jste i vy nějakou vůni, kterou používáte stále? Jste vonící experimentátorky? Dostáváte rády parfémy, nebo si je raději vybíráte samy?


I really enjoy this color combination. On the other hand I´m tired of my perfume. I used it all summer and for fall seems unimpressedI must admit I use some fragrance forever. Classic example is my Coco Mademoiselle Chanel and Miss Dior Cherie. Unfortunately both perfumes are more suited for summer. I dont feel them on me after a while and it bothers me a lotTherefore I welcome your tips on the best perfume for autumn and winter. I got one last year for Christmas but unfortunately it smelled bad for meIt wasnt ideal Christmas gift. Did you find some fragrance which you use constantly or are you smelling experimenterDo you like perfumes as a gift or do you choose them for yourself?


Veronika

Read more …