Home / Posts tagged "Missoni for Lindex"

A zase ty zvony…

    Ano, i já miluji „zvonáče“. Žádné jiné džíny mi totiž nevykouzlí tak hezké nohy :D. Stačí pár jednoduchých pravidel a může je podle mě nosit každý. Zvony by se neměly rozšiřovat dříve, než od kolen. Jen to vám zajistí efekt štíhlých nohou. Konec nohavice by měl být minimálně stejně široký, jako je vaše noha. Odstín vybírejte podle toho, v čem se cítíte lépe. Já si plánuji letos pořídit jeden kousek i v černé variantě. A s čím tedy zvonáče kombinovat?

S čím ano: klasické košile či „bohémské“ halenky
               cardigany a roláky
               tzv. bolerka či topy, které mohou být mírně nad pupík
               boty na vyšším podpatku (jehly, klíny a vyšší platformy)

A to nejdůležitější na konec: doplňky: úzké pásky, klobouky, sluneční brýle (klasické velké černé a nebo různě barevné, výstřední), šátky (ve vlasech, na krku, místo opasku), bižuterie (náramky, dlouhý řetízek s přívěskem, náušnice), kabelky (nejlepší jsou ty větší na dlouhém popruhu, ale klidně můžou být i normálně do ruky).

Kdo tento styl nosí: Rachel Zoe, Victoria Beckham, Katie Holmes, Rachel Bilson či Jessica Alba.

Nejvíce mě štve to, že u nás, jakoby se zastavil čas a sehnat opravdu hezké zvony, je prostě problém. Já sama si je nejraději kupuji v USA, protože značky Seven For All Mankind, Citizens of Humanity nebo J Brand tady prostě neseženu. Vyhlašuji boj proti všudypřítomným slimkám! Kdo jde do toho se mnou? 🙂 A když už jsme u toho, klidně nám vaše outfity se zvony pošlete na email, určitě budeme s Hankou rády a případně klidně poradíme.

Veronika

Read more …

Missoni jumper

          Máte raději psy nebo kočky? Já osobně upřednostňuji psy a doufám, že časem budu mít možnost si nějakého pořídit. Teď na něj bohužel nemám dostatek času a bylo by nezodpovědné si nějakého pořizovat, i přesto však stále pokukuji po různých rasách. Nedávno jsem objevila psa BOO. Znáte tuto rasu? Při pohledu na něj jsem dostala asi desetiminutový záchvat smíchu, strašně mi připomíná plyšovou hračku z dětství. Jako dítě jsem měla dalmatina, nalezence z ulice. Uprosila jsem rodiče, abychom si ho nechali na dva dny, no zůstal u nás šestnáct let. V pubertě jsem si pořídila Jacka Russela a to v době, kdy byla v Česku pouze jedna chovatelská stanice a téměř nikdo o této rase nevěděl. Pes stál majlant a většina lidí si ho pletla s oříškem…Dnes má Jacka kdekdo a já obdivuji každého, kdo má tohoto pejska doma. Jack by pro mě byl ideální pes, kdyby mu někdo dokázal změnit povahu. Je ideálně velký, vzhledově dokonalý, povahově však šílený…Obdivuji každého, kdo Jacka umí vycvičit a zvládnout. Nakonec jsem dospěla k závěru, že až jednou přijde ta správná chvíle a já budu připravena si znovu pořídit pejska, pravděpodobně zavítám do nějakého psího útulku a vezmu si pejska od tamtud…Jaká rasa se líbí Vám?

P.S. Teď máme doma králíka, většího než čivavu a dva strašně uřvané ptáčky 🙂

Hanka

Read more …

Missoni for Lindex

                     Značku Missoni mám opravdu ráda, baví mě nejen oblečení, ale také bytové doplňky. Proto jsem byla opravdu nadšená, když jsem zaslechla, že právě Missoni vytvoří kolekci pro Lindex. Doufala jsem, že se mi podaří ulovit nějakou hezkou šálu, o které sním už dlouho. Když nastal den D a Lindex konečně představil veřejnosti tu parádu, měla jsem tolik práce, že jsem se do obchodu dostala až okolo sedmé hodiny večerní. Prodavačky se na mě dívaly jako na blázna, protože z celé kolekce zbyly dva svetry, pár náramků, deštníky, věci pro miminka a šaty ve velkých velikostech. Koupila jsem si alespoň tento svetr, který mě doufám zahřeje v chladném počasí a o šále budu i nadále snít. Celkově mě však kolekce pro Lindex tolik nenadchla, možná jsem jen měla příliš velké očekávání….Outfit je spíše jednoduchý a pohodový, přesně takové oblečení volím, když spěchám a vím, že celý den budu trávit pracovně a pobíhat z jednoho místa na druhé….Krásný den všem.

Hanka 

Read more …