Home / Posts tagged "Marc by Marc Jacobs"

Autumn colors

        Během teplých podzimní víkendů jsem nejraději někde v přírodě. Miluji barvy spadaného listí a pokud svítí sluníčko, tak mám celkově hned lepší náladu. Bohužel mám (nebo spíše můj pes) má tu smůlu, že se teď na hory docela dlouho nepodívá. 
       I přesto, že už od jara každoročně úspěšně bojuji s malými potvůrkami jménem klíšťata, jedna mrška se přece jen do kožíšku mého pejska dostala a nakazila ho boreliózou. První příznaky se projevily až po 5 měsících a nebýt občasného kulhání, které jsem přičítala únavě a lenosti, vůbec ničeho bych si nevšimla. Bohužel během posledních dvou týdnů se kulhání rapidně zhoršilo a tak jsme letěli za panem doktorem. Z výsledků krevních testů jsem byla zděšená. Vždy jsem používala všemožné pipety, obojky a různé jiné přípravky proti klíšťatům, ale nic není asi stoprocentní. Teď mé psisko čeká měsíc na antibiotikách a ani tak nemá vyhráno. Borelióza je zákeřná potvora, která se ráda vrací. Určitě proto nepodceňte očkování a nechte své čtyřnohé mazlíčky naočkovat. Kdybych nebyla blbá, udělala bych to už dávno :(. 

PS: Ode dneška najdete na našem e-shopu spoustu novinek…

Veronika

Read more …

Love boyfriend style

Nosíte pánské věci? Berete svému přteli trička nebo trenýrky? Já ano, občas omylem, někdy s úmyslem. Pánské trenýrky jsou na spaní to nejpohodlnější a pár pánských triček v šatníku také není k zahození…Naštěstí můj přítel nemá velikost XXL, takže jeho trička mohu s klidem nosit a nevypadají na mě jako noční košile. Pravdou je, že on už tak nadšený není :). 

P.S. Právě dnes se chystáme na fashion weekend, takže pokud tam budete, rády Vás poznáme 🙂

Hanka 

Read more …