Home / Posts tagged "LV"

The city

Narodila jsem se v Ostravě, kde jsem teoreticky žila až do září minulého roku, prakticky naštěstí ne, měla jsem to štěstí, že jsem mohla často cestovat s rodiči a také studovat nějakou dobu v zahraničí, což pro mě byla ta největší životní zkušenost a upřímně si myslím, že to také byl osud, jinak bych neznala Janka, Verču a nebyl by ani blog a dalších x věcí…Letos v létě jsem se definitivně přestěhovala do Prahy, bylo to složité rozhodnutí, protože jsem dlouho uvažovala nad zahraničím, kam od mala tíhnu. Ano můžete mě za to odsoudit, nejsem na sebe příliš hrdá, ale jsem zcela upřímná, nikdy jsem nepřilnula k vlasti, možná právě proto, že jsem se narodila v Ostravě, ve městě, kde se dusíte prachem a máte chronickou rýmu po celý rok, kde se večer bojíte vylézt z domu, aby vás neokradli, kde trend udávají podivná vnadná individua a kde pokud nezapadáte s davem, jste divní. Přesto všechno si vážím, jak lidé z Ostravy mluví rychle a k věci, jaká slova používají, podle mě také máme specifický smysl pro humor. Přesto všechno jsem ráda, že už tam nežiji a pravděpodobně se tam již nevrátím, Prahu jsem si zamilovala a život tady mě zatím baví. Když však večer usínám, vzpomínám na LA, které mi moc chybí. Město andělů považuji za svůj druhý domov, kam se budu vždy ráda vracet…

Hanka
Read more …

Přála bych si jaro

       V posledních dnech se dosti oteplilo a já jsem alespoň na chvíli odložila zimní kabát, šálu a svetr a mohla jsem si obléct něco lehčího, což mi připomnělo, jak moc mi chybí teplo a sluníčko a jak se nemohu dočkat jara, za mě už té zimy bylo dost. Letošní jaro bych konečně  chtěla ulovit hezkou hnědou koženou bundu, kterou sháním roky a zatím marně. Kožená bunda je pro mě základem šatníku a vzhledem k tomu, že mám spoustu hnědých doplňků, jedna by se mi opravdu hodila, zvažuji i červenou variantu, protože při prohlížení jarní kolekce Zara jsem na jednu narazila a zcela mě uchvátila, nicméně její cena se mi zdá přehnaná, obecně mě Zara už se svou cenovou politikou dosti štve, to postupné zdražování totiž nebere konce :). U kožených bund je pro mě důležitá délka, nesnáším, když je bunda příliš krátká nebo naopak příliš dlouhá, musí mi sedět přesně do pasu a protože nenosím nic stříbrného, měla by mít zlaté detaily a  vzhledem k tomu, že jsem klasik, upřednostňuji věčný střih křiváku :). Takže pokud víte, kde podobnou hezkou hnědou bundičku sehnat, budu ráda za Vaše tipy :).
      Taky už dlouho koketuji nad teniskami na klínku, někteří je milují a jiní přímo nesnáší, já jsem ojedinělý případ, prostě se nemůžu rozhodnout, zatímco v pondělí si říkám, že je asi nutně potřebuji, v pátek si už nejsem tolik jistá. Určitě budou pohodlné a super praktické, na druhou stranu nevím, zda-li nejsou jen pro modelky s dlouhýma nožkama a jestli na jejich koupi není už příliš pozdě. Co si o nich myslíte Vy?

P.S. Přesně za týden se koná akce v showroomu Bechick.com na Václavském náměstí, bude se vyprodávat nejen náš šatník, ale také Vám rády představíme novou kolekci jaro/léto 2013. Můžete se těšit na zajímavé slevy a sklenku něčeho dobrého. Zvaní  jste všichni, vstup je samozřejmě zdarma a přijít může úplně kdokoli. Moc se na vás těšíme :). 
Více informací najdete zde: http://www.bechick.com/Stranky/Showroom

Hanka 
Read more …

Lady look

Nerada bych vyvolávala příliš vášnivou debatu nebo někoho naštvala, nicméně přesto všechno mi nedá se nezeptat, jak jste spokojeni s výsledkem voleb? Přestože se všude píše a říká, že je stejně jedno, kdo bude prezidentem, protože prezident republiky nemá příliš velké pravomoce, já si myslím opak. Nedávno nám zrovna pan Klaus dokázal, co všechno je z této funkce možné pos…t. Co mě ovšem na výsledku těchto voleb děsí nejvíce, je fakt, koho opravdu lidé chtějí vidět na Hradě a jak přemýšlejí. Tato volba je pro mě velkým krokem zpět do minulosti a velkým zklamáním. Přicházím o iluzi i naději, jsem zklamaná.
Hanka 

Read more …