Home / Posts tagged "Liu Jo"

Lady Di

         Už dlouho jsem se tak netěšila do zubařského křesla, jako včera ráno :). Sice jsem si tam ze dvě hodinky poseděla a ještě párkrát posedím, ale konečně jsem se zbavila té odporné bolesti. V pondělí jsem také měla možnost vidět film Nespoutaný Django a všem milovníkům/milovnicím Tarantina a jeho filmů ho musím jen doporučit. Jako bonus tam hraje můj oblíbený Leonardo DiCaprio, který se podle mě dokonale vypracoval a za posledních 5 let natočil mnoho skvělých filmů.  

Read more …

Automatic

      Jelikož jsme celý víkend ve Vídni, nastavily jsme automaticky články, které se doufám, v pořádku zobrazí. Loni v zimě jsem si hrozně oblíbila vrstvení. Člověk pak může chodit po venku v mrazech a není mu vůbec zima. Jedno triko s dlouhým rukávem, mikina, huňatý svetr a huňatá vesta = naprosté teplo a spokojenost. Pokud je mi teplo od noh, tak je mi teplo i celkově :).

       As we’re spending the whole weekend in Vienna, we’ve tried to pre-set some articles, which will hopefully appear on the website, as they should. Last season, I became a huge fan of layering. You can easily walk outside and feel warm enough, even when it’s freezing. A top with long sleeves, sweatshirt, woolly jumper and warm vest = total warmth and happiness. In general, if my feet are warm, then I feel nice and cosy as well. 🙂


Veronika

Read more …

Inspector Clouseau

        Nejlepší způsob maskování :). Klobouk a brýle. Zaručeně Vás nikdo nepozná. V sobotu, pokud vše vyjde, se chceme s Hankou vydat do Vídně, kde budeme v hektickém čase shánět veškeré vánoční dárky. Letos totiž absolutně nestíhám a nemám v zásobě ani jediný. No potěš koště. Začínám panikařit, protože ebay mi v posledních dnech stávkuje a zatím mi nepřišel ani jeden balíček. 
           Mám prosbu pro všechny, kteří se ve Vídni vyznají o něco lépe než já. Potřebuji totiž zjistit adresu jakéhokoliv butiku, který má ve své nabídce kabelky značky Balenciaga či Céline. Budu ráda za jakýkoliv concept store, který znáte. A teď zde uvedu několik mnou prověřených odkazů pro ty z Vás, které hledají levnější značkové kabelky z druhé ruky: tady, tady, tady, tady nebo tady.

A hat and a pair of sunglasses is the best camouflage. 🙂 I’m pretty sure no one will recognize you in these. On Saturday, if everything works out as it should, Hanka and I would like to go to Vienna, where we plan on buying some Christmas presents in this hectic time. This year I’m actually sooo busy, that I still haven’t got any. Oh well. Also I’m mildly starting to panic, because ebay doesn’t seem to work lately, as I still haven’t received any of my packages.
            I would like to ask all of you, who happen to know Vienna better than I do, whether you could advise me any shops, in which I could get either Balenciaga or Celine (or both) handbags. I would be grateful for any concept store you could suggest. And now, I would like to show you some links for my favourite websites, where you can find reduced second hand designer handbags: here, here, here, here or here.
Veronika 

Read more …