Home / Posts tagged "levis. vintage"

Kolonáda

Fotky jsme s kamarádkou pořídily v neděli v Karlových Varech. Poprvé jsem měla možnost se zde projit a kochat se. Překvapilo mě, kolik lidí tady doopravdy je. Město je během festivalu zcela jiné než během roku a stojí za to, se zde zastavit alespoň na jeden den. Po tropické sobotě, kdy jsem chtěla chodit v plavkách, jaké mi bylo horko, se umoudřilo také počasí, takže jsem konečně mohla vytáhnout kalhoty a novou bílou košili, kterou jsem si pořídila v Zaře před pár dny. Během procházky jsem byla překvapená množstvím značkových obchodů. Najdete tady Dior, Tory Burch nebo Marc by Marc Jacobs. Bohužel ceny jsou naprosto šílené, takže žádné nákupy nehrozí….

P.S. Protože se mi večer nechtělo převlékat a začalo pršet, zvolila jsem stejný outfit také na večerní akci, jen jsem vyměnila žabky za lodičky, kabelu za psaníčko, sundala jsem sluneční brýle a košili ležérně zastrčila do kalhot 🙂

Hanka

Read more …

Sunshine California

       Poslední fotky z Californie….loučím se a přesouvám zpět do Čech, kde mě čekají státnice, kvůli kterých budu následující dny zavřená doma s hromadou otázek, které mi nechtějí nalézt do hlavy :). Máte nějaké tipy na učení? Já si většinou otázku dvakrát přečtu, snažím se dané téma pochopit, ale ne vždy mi to jde. Co mi ovšem rozhodně nejde, je učení nazpaměť. A jedno vážně nechápu. Kdo vymyslel závěrečné zkoušky v létě, když je venku tak krásně???Kdo chce sedět doma a učit se? Proč nejsou třeba v listopadu?

      These are last pictures which we made in California :)…Now it is high time went back home. I will have final exams soon and thats also a main reason why I will be next days just home with so many papers which I have to study. Do you have any tips how to make it easier? I usually read it twice, I try to understand it. But I don’t understand who decide to make all final exams in summer, when the weather s so nice????Who wants to be at home and study? Why aren’t they in November?

Hanka 

Read more …