Home / Posts tagged "Lancome"

New In: Autumn 2017 Ready cosmetics

Konečně jsem se dostala k sepsání nového článku s tipy na kosmetiku, kterou momentálně používám nebo jsem v létě používala. Nejsem žádný kosmetický odborník, ale na druhou stranu už jsem ledacos vyzkoušela, ráda produkty střídám a zkouším novinky, takže proč se o ně s vámi nepodělit :). Vybrala jsem tedy pouze ty, které se mi osvědčily dlouhodobě a nebo jsem se bez nich toto léto neobešla. Mezi nimi nemohla chybět nová paletka očních stínů od Sephory, kterou jsem začala používat po příletu z Barcelony. Stará paletka Naked2 od UD se mi totiž při cestě letadlem úplně rozsypala a musela letět do koše :(. Naštěstí mi její ztrátu dokonale vynahradila Sephora Mixology Palette Nude & Fresh. Odstíny jsou totiž opravdu Nude a vlastně v ní není ani jeden odstín, který by se mi vyloženě nelíbil, což opravdu oceňuji, protože tomu tak většinou nebývá, alespoň u mě ne :D. K nanášení používám většinou vždy vlastní štětce od značky MAC, ale tentokrát jsem při cestování vyzkoušela i přímo přiložený štětec Sephora a opravdu nebyl vůbec špatný.

Read more …

Vince Camuto clutch

       Seznamte se s mým novým přírůstkem mezi psaníčky. Je to rodilý Američan jménem Vince Camuto. Náhoda tomu chtěla a Hanka objevila v LA butik, kde prodávali poslední dvě psaníčka této značky. Jedno černé, které si koupila Hanka a druhé kobaltové, které jsem zase chtěla já :). Poslední dny ho nepouštím z ruky. Navíc jsem zjistila, že nádherně doplňuje medailónovou košili ze Zary, kterou jsem opět ozvláštnila náramky z ASOSu. Pro ty z vás, které nám psaly o radu, kde se dá psaníčko od Camuta sehnat, máme dobrou zprávu. Trošku jsme pátraly a zjistily jsme, že ho prodává americký obchodní dům Macy´s, který dováží zboží i k nám. Černou i modrou verzi tak najdete: ZDE.


Meet my new addition to the letter. It’s a native American named Vince Camuto. Hanka appeared small boutique in LA where they sold the last two clutches of this brand. Hanka bought the black one and the cobalt one was bought by me :). The last days I wear it all the time. Moreover I find out that this clutch wonderfully complements my medallion shirt from Zara which I enchanted cuffs from ASOS. For those of you who wrote to us for advice where you can get these clutches from Vince Camuto we have good news. We searched a little and discovered American department store Macy’s which imports goods to the Czech Republic. Black and blue version you will find: HERE.


Read more …