Home / Posts tagged "Juicy Couture"

Happy Birthday Leopard!

        Uměla jsem se narodit. V roce 1986 jsem o tom sice ještě nevěděla, ale od mých osmnáctin si narozeninové oslavy užívám plnými doušky. Jaká je výhoda narodit se 16.11.? Každoročně můžete slavit i přes týden a máte jistotu, že druhý den nemusíte vstávat do práce či školy a potýkat se s celodenní kocovinou. Tedy pokud žijete v ČR samozřejmě :). Proto vyhlašuji 17. listopad, jako můj nejoblíbenější státní svátek. Leopardí kabát je jedním z mých narozeninových dárků a od té hnusné zimy, která teď venku panuje, mě dokonale odizoluje 🙂 A co Vy? Máte taky tak rádi narozeniny jako já?
        Ostrava se už několik dní dusí smogem. Včera jsem zahlédla několik lidí v rouškách přes obličej. Bylo zvláštní stát na přechodu vedle nich. Měla jsem pocit, že jsem nějak nakažená… 🙂 Ještě mám jednu otázku. Co byste si na našem blogu kromě „outfit“ článků přáli vidět/číst? 
HOT TIP: Skvělý tip na výhodný nákup UGG! Na stránkách asos.com lze v neděli 20.11. koupit UGG až s 50% slevou! Takže pokud jste s nákupem pravých UGG dosud otálely, tak teď máte jedinečnou příležitost. Akce trvá pouze jeden den!

        I knew when be born. What is the advantage to be born 11/16? You can celebrate during the week and you can be sure that you will not have to get up the next day to work or school. If you live in Czech of course:). Therefore I declare the 17th November as my favorite national holiday. Leopard coat is one of my birthday gifts. It´s perfect warm and protect me from that nasty cold which is outside. What about you? Do you like birthday as me?
        I still have one question. What you want on our blog, besides the outfit posts, see/read?

Veronika

Read more …

Best purchases ever

Ty ceny oblečení Vás přímo omráčí. V USA je vše několikanásobně levnější než v Evropě. Ať se jdou zahrabat všechny obchoďáky a slevy v Čechách. Dokud to neuvidíte na vlastní oči, neuvěříte. Je to ráj pro všechny shopaholiky 🙂 Ano pořídila jsem si ještě jednu Chanelku, tentokrát v klasické caviar černé kůži, která je sice drsnější než lamb skin, ale podle mne se daleko lépe vyjímá ve velikosti jumbo. Povinná zastávka byla také v obchodě Victoria´s secret a Juicy Couture. Poslední den jsem objevila nádherné šaty od značky All Saints. Jsou poseté flitry a váží snad 10 kilo. Mají odhalená záda a s podpatky vypadají úžasně. Jsem na cestě domů a už teď se mi stýská po všech těch městech, které jsem měla možnost navštívit. New York asi navždy zůstane místem, kde se budu vracet pokaždé, když budu mít příležitost.

Clothing prices in U.S. are incredible. In U.S. is everything several times cheaper than in Europe. You don´t believe until you see it on your eyes. It is a paradise for all shopaholics:) Yes I bought another Chanel, this time in classic black caviar leather, which is indeed tougher than lamb skin, but for me far better for jumbo size. Obligatory stop was also in the Victoria’s Secret and Juicy Couture. The last day I found a beautiful dress from All Saints. They are studded with sequins and weighs maybe 10 pounds :). They look amazing with heels. I’m on my way home and now I miss all those cities that I had the opportunity to visit. New York will forever remain a place where I return whenever I have the opportunity. I miss you Big Apple!

Read more …

Lazy Sunday

Zdravím Vás. Původně jsem dnešní den měla strávit nad skripty a učením se na zítřejší zkoušku. Dnešní krásné počasí to ale rozhodlo za mne a já vyměnila skripta za Vogue 🙂 a vydala se do parku.
Krásnou neděli všem! 

Originally, I had to spend today at the scripts and learning for tomorrow’s test.Today’s beautiful weather decided it for me and I exchanged notes for Vogue:) and went to the park.

Have a nice Sunday everyone!


Veronika

Read more …