Home / Posts tagged "joe\’s"

Sluneční brýle

Jedním z mých nejoblíbenějších doplňků jsou sluneční brýle. Mým posledním úlovkem jsou tyto černé kočičí Dolce&Gabbana;, které mi připomínají populární kolekci slunečních brýlí Miu Miu s flitry. K dnešnímu dni tedy vlastním šest  slunečních brýlí, nejraději však nosím klasické Céline, po kterých jsem toužila přes rok a tyto černé. Naopak nejméně nosím kulaté Chanel s rozdělenými skly. V mé sbírce jsou samozřejmě také klasické Ray-Bany, které nikdy neomrzí a jejich styl je věčný. Nosíte často sluneční brýle? Kupujete si je rádi? Kolik jich vlastníte a máte nějaké vysněné? 

Hanka  

Read more …

Milovnice bižu

               Když jsem byla malá, nosila jsem snad všechny tretky, které se daly koupit. Narvala jsem si do uší všechny druhy náušnic a bylo mi úplně jedno, z jakého kovu jsou. Posléze mi uši natekly a hnisaly tolik, že dnes naopak náušnice nemůžu nosit vůbec. Letos je mi to obzvláště líto, protože jsou v módě výrazné barevné náušnice, které vypadají naprosto úžasně, o těch si však můžu nechat jenom zdát. Od všelijaké bižu jsem postupně přešla ke stříbru, bylo období, kdy jsem na krku nosila tlustý stříbrný řetěz s velkým srdcem, připomínal trochu obojek našeho psa, a ruku mi zdobil stejně mohutný náramek. Časem jsem dospěla k závěru, že stříbro není má parketa a usadila jsem se u zlatého kovu, který mi jde více k barvě vlasů a pleti. Nemluvím ale jen o zlatě, většinu šperků, které doma mám, jsou tretky naší tetky. Ulítávám na náramcích a mohutných náhrdelnících. Prsten nosím jen jeden a je to vlastně jediný kus zlata, který na sobě momentálně mám, časem bych si přála ještě jeden na druhou ruku, už přesně vím, jak by měl vypadat, zlatý náramek na levou ruku a jsem spokojená jak blecha v kožichu. Jaké šperky nosíte Vy? Jaký šperk je Váš vysněný?
            When I was little, I used to wear all sorts of trinkets. However, nowadays I can’t wear earrings anymore, as when I was younger I used to put on so many of these and didn’t really care which material they were made of, so consequently my ears got all swollen and started festering. I really miss it, especially this season, when all the bold, colourful statement earrings look so adorable. As the time went by, I switched from the bijouterie to silver. In fact, at some point I even used to wear a chunky silver chain with a huge heart (which kind of resembled our dog’s collar) and a similar bracelet. Nonetheless, I came to the conclusion that gold goes much better with my hair and skin tone than silver. However, don’t let me fool you, trinkets are still the vast majority of all the jewellery I own. While I get really excited about bracelets and statement necklaces, I wear just one ring, which is actually at the same time my only piece of gold I put on, lately. Nevertheless, I’ve already picked one more ring and bracelet, which would make me as happy as ever. What sort of jewellery do you wear? Have you got a “dream-come true” piece? (by Andrea, thanks :))

Hanka 🙂

Read more …