Home / Posts tagged "House of Harlow 1960"

Skulls

   Představuji Vám můj další přírůstek do sbírky šátků od Alexandera McQueena. Opět lebky, ale v jemnější tmavě modré verzi. Mám ho doma již delší dobu, ale na sobě jsem ho měla poprvé právě s těmito šaty. Gladiátorky Steve Madden jsou momentálně nejpohodlnějšími botami v mém botníku. V tom vedru, které teď venku panuje, se raději ani neodvažuji nazout podpatky. Nesnáším pocit těžkých nohou a v létě po celodenním chození na něj bohužel docela trpím :(. 

     I want to introduce you another addition to my collection of scarves from Alexander McQueen. The skull print again but in more subtle dark blue version. I bought it some time ago but this was the first time I wore it. Flats from Steve Madden are currently most comfortable shoes in my closet. In this hot weather, which is now outside, I dont dare to put on heels. I hate the feeling of heavy legs in the summer after all day but unfortunately I suffer for them :(.

Veronika

Read more …

Classy

        Dress code jsem dodržela, ale připadala jsem si jako exot :). Zvolila jsem černou klasiku. Do posledních dnů jsem vážně netušila, v čem na ty promoce vlastně půjdu. Zachránil mě balíček od Zootu, ve kterém na mě čekaly tyto nádherné šaty od americké značky Supertrash. Mají úžasný střih. Na fotkách to nejde až tak moc dobře vidět, ale jsou vyrobené ze dvou materiálů a střih rukávů a nařasení v pase je naprosto perfektní. Doplnila jsem je psaníčkem od McQueena, které nosím opravdu jen na zvláštní příležitosti a šperky od Tiffanyho. Naštěstí v pátek nebylo takové horko, jaké panuje dnes. To bych se v šatech upekla. 


       I respected the dress code but I felt a little out of place :). I chose a classic black dress. They have a great fit. The dress is made from two materials and cut the sleeves and pleated at the waist are absolutely perfect. I added a clutch from Alexander McQueen. I wear it only for really special occasions and at the end jewelry from Tiffany. Luckily, Friday was not so hot as it is today. 

Veronika

Read more …