Home / Posts tagged "Hollister"

Some neon colors

       Mám období bez podpatků. Kupuji ve velkém tenisky, žabky a baleríny. Mé nohy už asi potřebují odpočinek :). Loni to bylo přesně naopak, nenosila jsem nic jiného než platformy a jehly. Alespoň teď budu mít sbírku od všeho něco…:) Čemu dáváte přednost Vy?
       A protože se blíží léto, začínám se těšit na prázdiny, které letos budou poslední. Zbožňuji cestování, mým snem je Barcelona, kde jsem zatím nebyla nebo jih Francie. Proto letos asi vynechám válení na pláži a budu raději obdivovat krásy evropských měst. Kam jezdíte nejraději Vy?
 
        Now I am in mood to wear just flats shoes, so I am buying sneakers, sandals and flats. Maybe my feet just need a rest :). Last summer I was just in opposite mood and I was buying just platforms and heels. So now I will have at home every kind of shoes…:) What do you prefer to wear? 
        And because summer is already here, I am looking forward for holiday, which gonna be the last one. O love traveling, I wish I could go to Barcelona, because I’v never been there or to south of France. Maybe because of that fact I will prefer some trip to European cities than to be on the beach. Where do you prefer to go? 
 
Hanka

Read more …

Be fit

Všichni kolem mě začali cvičit…Na facebooku si čtu stutusy typu „power plate“ nebo „zumba“. Já se zadýchám, když vyjdu tři patra a neumím si představit, že bych měla každý den trávit hodinu v sále přeplněném lidí a skákat. Ale na druhou stranu bych byla ráda, kdybych se donutila něco dělat a nebyla tak lenivá. Přeci jenom se říká, že člověk, který cvičí nejen lépe vypadá, ale také se lépe cítí. Pravdou je, že jsem se párkrát o něco podobného pokusila, tak například jsem se kdysi dávno nechala zlákat na hodinu spinningu a byl to hororový zážitek. Za 80 Kč po mě hodinu řvali ať jedu rychleji, nebrzdím tempo a já jsem měla pocit, že je to můj konec. Aerobic byl o něco lepší, ale nedokázala jsem se sjednotit se zbytkem sálu a sestavy mi vyloženě nešly. Jógu jsem zvládla, ale vyoženě mě to nebavilo…a tak stále čekám na aktivitu, která by mě nadchla. Jedna by tady byla, běhání po obchodech. Myslím, že ji sice ještě nikdo nepovažuje za opravdový sport, ale řekněme si upřímně, je to velmi náročná aktivita, při které spálíte dostatek kalorií a ani o tom nevíte…:)

Everybody around me starts to work out…On social network I am reading something like „power plate“ or „zumba“. But I got a problem to step stairs up and I cant imagine to work out every day in a hall which is full of people. On the other hand I would like to be able to work out and not to be so lazy. Because when somebody works out, its not just better for his health but also for his psyche. Honestly I tried to work out but it was terrible. For example I tried spinning, I paid 80 Kc for entry and somebody just yawled on me be faster and I thought thas it is my last time in my life. Aerobic was little bit better but a cheografy was so difficult for me that I gave it up too. Yoga was good but I didnt like it at all…so I am still waiting for an activity, which will inspire me a lot. Maybe I know one…shopping. I think, that its not an official sport activity but honestly, it is very difficult and you burn lots of calories…:)

Hanka
Read more …

Autumn wish-list

S blížícím se podzimem, i když to tak v posledních dnech opravdu nevypadá, mi běhá v hlavě myšlenka, co všechno musím mít. Částečně se jí snažím potlačit a vsugerovat si, že si vystačím s tím, co už v mé šatně je, ale zároveň vím, že tento boj je předem prohraný. A tak si začínám psát seznam věcí, po kterých tolik toužím, některé škrtám při pohledu na jejich ceny a ostatní si statečně obhajuji. 
1) Holinky HUNTER – vyhlédla jsem si je před dvěma lety a až do dnešního dne jsem statečně odolávala. Hlavním důvodem byly gumáky Burberry, říkala jsem si, že je naprosto zbytečné mít dvoje, ale řekněme si upřímně, Hunter holiny jsou klasika, která se mi bude hodit dalších dvacet let. 
2) Lodičky Christian Louboutin – toužím po nich snad deset let. Když je vidím nebo si je zkouším, zvedá se mi tep. Klasické sexy jehly, které nikdy nevyjdou z módy. 
3) Kožený křivák – Nevím jak jsem bez něj do dnešního dne mohla existovat a potřebuji to, co nejrychleji napravit, otázkou je, kde sehnat ten správný a nadčasový. 
4) Obal na můj milovaný iPhone – měla jsem jeden, ale zprotivil se mi, od té doby co ho nemám, mi telefon neustále padá a mám ho od make-upu. Bohužel jsem zatím nesehnala žádný, který by mě nadchl a pokud ano, tak se mi při pohledu na cenu podlomila kolena. 
5) Huňatý svetr – co se týče zimy, jsem celkově bezradná najít něco, co je šik a zároveň hřeje. Doufám, že letos se mi poštěstí najít takový svetr, přes který zapnu kabát a nebudu muset mrznout. 
6) Kabát – Loňskou zimu jsem investovala do kvalitní zimní bundy, ta je ale hodně sportovní a proto je letos na čase poohlédnout se po kabátě. Zatím mám představu o nějaké klasice černé nebo teple hnědé, delší a s kožíškem kolem krku. Tak uvidíme…:) 
P.S. Berte můj seznam s velkou rezervou, je to „Wish List“ a pořídit si všechno je naprosto nereálné. Mě ovšem uspokojí, pokud si našetřím alespoň na jednu věc z mého seznamu a s radostí si ji odškrtnu….A co vy? Už máte něco vyhlídnutého?

In spite of the fact that Last days were very hot, the autumn is comming. So I start thinking about all things which I really want or wish I could buy. I also try to suggest myself that I really dont need anything new but you all know that this fight is already lost. So I start to write the „WISH LIST“. 
1) HUNTER BOOTS – I saw them 2 zears ago but until today I was really strong and I didnt buy them. The main reason why why I didnt buy them, was that I´v alrady have the Burberry boots. But I laso know that The HUNTER are very classy and the price is good. 
2) Christian Louboutin pumps – I´v wanted these shoes for ten years. Everyme when I see them or I try them, my blood pressure goes higher. And these pumps never will be out of fashion. 
3) Classy leather jacket – I really dont understand how I can exist without it, so I really should buy one. But the question is, where I will find the right one.
4) Case for my lovely iPhone- I had one, but I didnt like it at all so I put it of. After that is my iPhone still dirty from make-up and it drops all the time. The problem is that I didnt find any case which I like and the one was so expensive that I goes crazy. 
5) The shaggy jumper – In the winter I have a problem with clothes, because its very difficult to find something warm and also nice. I hope that that this year i will find the right one and it will compfy nice and warm together. 
6) The Coat – Last winter I bought high – quality jacket. But the jacket is very sporty so this zear I would like to buy something more fashionable like a coat. i would like to have black or tan brown with the fur around the neck…So we will se. 
P.S. All this staff is just on my „WISH LIST“,so dont take me too serious. I know that its impossible to buy everything, but I can dream and if I could buy one thing from my List, I would be happy. And what about you? Do you have also your Wish List or what do you want to buy for this Fall-Winter?

Hanka

Read more …