Home / Posts tagged "handbag"

Which one?

        Vánoce se nezadržitelně blíží a s nimi samozřejmě přicházejí dárky. Letos se nějak nemůžu rozhodnout a proto Vás tímto žádám o menší radu :). Někdo je zatížený na boty, jiný na šperky a já jsem naprosto propadla kabelkám. Nejraději bych měla ve své „kabelkové skříni“ všechny tyto skvosty, ale vyhraje to nakonec pouze ta jedna. Naprosto jsem propadla kabelkám od Miu Miu, Chloé, Céline, Marc Jacobs, Proenza Schouler a YSL. Podle mě jsou to klasiky, které se dají nosit ke všemu a vydrží Vám až do smrti. Navíc se na internetu dají sehnat takzvaně z druhé ruky za méně než polovinu a pokud nakupujete na prověřených stránkách, máte jistotu, že se vám do rukou dostane pouze originál.
          Tak která z těchto krásek je vaší favoritkou?

Christmas is quickly approaching and presents are obviously linked to it. Somehow, I can’t decide what to ask for this year, so I was wondering if you could help me out. 🙂 While some people are big on shoes, others on jewellery, I’m more of a handbag kind of person. I would love to have all of the Miu Miu, Chloé, Céline, Marc Jacobs, Proenza Schouler and YSL bags in my closet, but only one can “win”. In my opinion these are classics you can wear with anything and they’ll last you a lifetime. Moreover, you can find these bags on the Internet for less than half the price if they are sort of “second hand” goods and if you shop at reliable websites, you can be sure to buy the original. 
        So which one would you vote for?

Veronika

Read more …

How to store your bags and accessories

        Malé nahlédnutí do mého šatníku. Už dlouho jsem chtěla napsat článek, který by se zabýval péčí o kabelky. A nejen o ty značkové. Stejnou péči věnuji i těm obyčejným z ASOSu. A když už jsme u těch kabelek, rovnou se zmíním také o jiných doplňcích. Takže pokud máte chvilku čas, mám pro vás několik tipů, jak své „zavazadla“ udržet co nejdéle v bezvadném stavu.
       A small insight into my wardrobe. I wanted to write an article about the care of handbags a long time ago. But I didnt have time. It´s not just about luxury handbags. I devote the same care of the ordinary bags from ASOS as well. And speaking of handbags…I want to mention accessories. So if you have a minute, I have a few tips for you. How to keep them as long as possible in perfect condition?

Veronika