Home / Posts tagged "Guess by Marciano"

Dance with me

Víte jak si připadám v tomto „modelu“?…Jako Hippie eskymák 😀 
        No, ale teď z jiného soudku, na blogu jsme už psaly články o vlasech, barvení, kosmetice, make-upu, nehtech atd… Myslím si, že jsme se ale vůbec, nebo témeř minimálně zmínily o parfémech, které se staly součástí našeho každodenního života a většina z nás doma má alespooň jeden flakónek, ne-li více :). Já sama na parfémech až tolik neulítávám, takže na mé poličce najdete dokonce dva, znám ale také spoustu žen, které mají v koupelně desítky lahviček a neustále si kupují nové a nové. Já osobně nerada měním něco, co mám odzkoušeno a vyhovuje mi to, proto také používám více méně čtyři druhy parfémů. A kdo že je má oblíbená čtyřka? Na prvním místě se stále drží La Prairie Midnight Rain Parfume, na druhé místě se v téžkém závěsu umístil Miss Dior Chérie, na třetím místě je, zvláště pro letní období, Chanel Mademoiselle a na posledním místě se umístil parfém Zara. Momentálně střídavě používám La Prairie a Zaru, Chanel si pořídím až se změnou počasí, takže tak za rok :)…Jaké jsou vaš oblíbené parfémy? Máte jich doma více nebo si vystačíte s jedním?

P.S. Přála bych si, aby se blog stal mnohem více interaktví a dával více protoru k diskuzi. Proto budeme moc rády, když nám budete psát nejen do komentářů, ale také na facebook, formspring nebo emaily, jaká témata by Vás nejvíce zajímala a o čem by ste se chtěly dozvědět více a zároveň se zapojíte do diskuze pod článkem, protože každý názor je pro nás důležitý.

Hanka 🙂

Read more …

Leather on Leather

         Dalším podzimním trendem, který se drží zuby nehty každou sezónu je kůže. Ať už pravá či falešná. Letos platí čím víc, tím líp. Já mám kožené věci ráda, připadají mi sexy a hezky zdůrazní ženské křivky. Pokud přece jen nechcete vypadat jako nějaká „cat women“, stačí přidat něco na zjemnění. Já zvolila světle růžovou košili a zlaté doplňky. Jaký máte vztah ke koženým věcem? Líbí se Vám? Kolik kožených bund máte ve svém šatníku? Já momentálně uvažuji nad vínovým či modrým křivákem :).

Veronika

Read more …

Coral dress

        Jelikož je venku taková kosa, že ani mému psisku se nechce ven, rozhodla jsem se fotky pro dnešní článek nafotit uvnitř. Především jsem vám chtěla ukázat mé nové šaty, díky kterým se na jaro těším ještě víc :). Do korálové barvy jsem se zamilovala už loni a i letos v tom hodlám pokračovat. Každopádně se s vámi chci podělit ještě o jeden skvělý zážitek. O víkendu jsem byla po delší době v Brně, abych navštívila několik mých přátel. Páteční večer jsme si skvěle užili v centru Brna, ale v sobotu jsme měli jiné plány. Nevím kolik z vás sleduje seriál How I met your mother, ale vy kteří ho sledujete, si jistě vybavíte hru, kterou chodí hrát Barney. Jmenuje se laser tag a už i z vlastní zkušenosti vím, že je to obrovská sranda, ale taky makačka :). Takže pokud jste z Brna nebo okolí, určitě si tam zajděte. Hala se nachází na ulici Hybešova 46 a odkaz na stránky najdete ZDE. Už dlouho jsem se tak nenasmála. Fakt to stojí zato.  


       Since it is so cold outside that even my dog does not want out, I decided  to shoot photos inside. First of all I want to show you my new dress, thanks to them I´m looking forward to spring even more :). Last year I fell in love with coral color and I will continue to do it this year again. Anyway, I want to share with you one more experience. This weekend I spent after a long time in Brno.  I visited a few of my friends. Friday evening we enjoyed in the city center, but on Saturday we had a different plans. I dont know how many of you are looking at the How I Met Your Mother, but you who are watching it, you will certainly remember the game played by Barney. It’s called laser-tag and I know from my own experience that it’s great fun!

Veronika

Read more …