Home / Posts tagged "Gossip Girl"

Gossip Girl Season Finale fashion

A je to tady. Čtvrtá řada seriálu je u konce a teď mi nezbývá nic jiného, než čekat až do poloviny září, kdy byla ohlášena premiéra páté (asi už poslední) série. Nebudu tady zbytečně rozebírat, cože se to vlastně v posledních dvou dílech stalo, abych neochudila o překvapení ty z Vás, kteří je ještě neviděli. Chci tady spíše rozebrat módu a vyzdvihnout outfity, které se mi líbily nejvíc.


It’s officially here. The fourth of series is over and now I have no alternative than to wait until mid-September, when was announced fifth (probably last) series. I want appreciate fashion and outfits that I liked most. 

Veronika

Read more …

Gossip Girl: Blair Waldorf style

Chtěla bych žít v jejím šatníku! 🙂 Od 1. série sleduji tento seriál. Blair i její kamarádka Serena mají úžasné outfity. Během těch 4. sezón co seriál běží se jejich styl postupně vyvíjel a já bych se dnes chtěla zaměřit na Blair. Na první fotce vidíte fotky z 1. série. Její styl by se dal popsat, jako velmi klasický a do puntíku promyšlený. Vždycky mi připadalo, jako by vypadla z výlohy nějakého úžasného butiku 🙂 Málokdy měla na sobě kalhoty a už vůbec ne džíny. Styl Blair je především o nádherných šatech a sukních. Stylisté seriálu mají rádi barevné punčocháče a často je na Blair vidíme. K nim doplní vždy úžasnou kabelku a v 1. a 2. sérii k ní doladí i čelenku do vlasů, která byla během té doby jejím poznávacím znamením 🙂

Read more …