Home / Posts tagged "GAS"

Cape Me!

Už od dětství zbožňuji ponča, peleríny nebo pláště…říkejte tomu jakkoliv, ale jako malá jsem nosila červenou pelerínu a připadala si jako karkulka. Odtud asi pramení má láska ke kabátům bez rukávů.
Ale teď trochu na jiné téma. Každý rok nás návrháři zahlcují novými trendy a každou sezónu nás nutí k nákupům věcí, které za chvíli odložíme. Zároveň se na nás ze všech stran valí články o tzv. nadčasových kouscích, které nikdy nevyjdou z módy a do kterých se oplatí investovat o něco více. Ale co jsou to ty nadčasové kousky? Pro mne to je třeba kabelka, boty, trenčkot, šperky nebo malé černé šaty. To už je ale hodně velká investice 🙂 Pokud byste si tedy mohli vybrat jen jeden tzv. nadčasový kousek do kterého byste mohli investovat neomezené množství peněz, co by to bylo?

I love ponchos, raincoats or pelerines since childhood you can call it as you like, but when I was a kid I wore a little red cape. I looked like little Red Riding Hood and I loved it!
But now some other topic. Each year and season, designers inundate us with new trends and forcing us to buy things only for one season. At the same time fashion magazines write about timeless pieces that never go out of fashion and into which are worth investing a little more. But what are those timeless piecesFor me, it is handbag, shoes, trench coat, jewelry or a little black dress. That is a little more investment for me :). If you can select only one timeless piece in which you could invest an unlimited amount of moneywhat would it be?

Veronika

Read more …