Home / Posts tagged "Frey Wille"

Frey Wille spring/summer 2013

        Tento týden jsme se byly podívat na představení nové jarní a letní kolekce Frey Wille. Tuto značku máme obě dvě moc rády a proto Vám přinášíme pár fotografií z celé akce, abyste se mohly v neděli odpoledne u kávičky pokochat také Vy. Smaltované šperky této značky milujeme a líbí se nám dokonce více, než ikonické šperky podobného typu od Hermés. Nové kolekce Bouquet snů či Safari se převlékly do nových barev a vypadají prostě úžasně.

        PS: Připravily jsme pro vás soutěž o dvě tašky Frey Wille na našem facebooku. 

Pravidla jsou jednoduchá.
Staňte se fanouškem FB Frey Wille ZDE. 
Staňte se fanouškem našeho FB ZDE.
Napište nám na FB do komentářů pod fotku tašek váš email :)

7.4. vybereme dvě vítězky/vítěze
Hodně štěstí!

Hanka a Veronika

Frey Wille 2012

        Na představení nové kolekce od značky Frey Wille, kterou najdete v ulici Havířská 3, jsem se upřímně moc těšila. Smaltované šperky mám velmi ráda, několik kousků mám od Hermés, ale zrovna od Frey Wille zatím nic nevlastním, takže jsem se do butiku přišla alespoň pokochat tou nádherou. Letošní rok si pro nás připravili dvě nové kolekce, které jsou inspirovány květinami a Afrikou. Ta mě naprosto dostala a o náramku s kačenkami začínám vážně uvažovat. Několik fotek jsem pro vás nafotila, protože dívat se na tyto šperky pouze v katalogu není ono. Co byste si vybrali vy?


      I was honestly looking forward too the launch of the brand new collection from Frey Wille. The boutique is located on the street Havířská 3 in Prague. I really love enamel jewelry and I have a few pieces from Hermes, but not from Frey Wille, so I came into the boutique at least enjoy the beauty. For this year they created two new collections inspired by flowers and Africa. The African bracelet with little ducks totally got me. I took a few photos for you. What would you choose?

Veronika

Read more …