Home / Posts tagged "Falke"

Jump

       Ztracené a opět nalezené fotky. Někdy mám pocit, že v mém PC žije nějaký šotek, který mi bez mého vědomí maže a přesouvá věci. Každopádně mám pro vás dvě otázky a jedno překvapení 🙂
        1. Rozhoduji se zda koupit tyto botky. Podle mě budou na léto skvělé. Líbí se vám nebo ne?
         2. Hodně z vás nám píše o tipy na nové internetové obchody, které jsme s Hankou objevily a máme s nimi zkušenosti. Samozřejmě budeme psát i takovéto články, ale rozhodly jsme se ještě pro jeden nový prvek, který můžete poprvé vidět a vyzkoušet u dnešního příspěvku. Součástí názvu značek oblečení, které máme na sobě, budou zároveň odkazy na e-shopy, kde můžete danou věc zakoupit. Nebude to samozřejmě u všech věcí, protože např. Zara neposílá své zboží online do ČR. Líbí se vám tento nápad?
      3. V průběhu příštího týdne se zde objeví naše první soutěž v historii tohoto blogu a rozhodně se nebude jednat o žádnou typickou „giveaway“. Určitě se máte na co těšit! 🙂 


       Lost and found photos. Sometimes I think that in my PC lives a goblin which deletes and moves with everything. Anyway, I have two questions and one surprise for you 🙂
        1. Should I buy these shoes? I think they will be great for summer days. will be great. Do you like it or no?
        2. A lot of you wrote to us about some tips for new online stores that we have lately discovered. Of course we will also write these kinds of articles, but we decided to launch a new element. You can see and try out for the first time at today’s article. The name of the brands we wore will be also the links to online shops where you can buy the same or similiar thing. Do you like this idea?
      3. During the next week we will start our first contest in the history of this blog and it will not be a typical „giveaway“. Certainly you have to look forward to! 🙂

Veronika

Read more …

Snow wonderland

       Taky Vám cukroví chutná nejvíce před Vánoci? S mou sestrou jsme jako malé kradly horké cukroví, čerstvě vytažené z trouby. To tajné ujídání pro mne mělo zvláštní kouzlo. Vánoční cukroví se peklo, mazalo, lepilo, zdobilo a ukládalo se do krabic za okno. Tedy pokud venku zrovna nebylo 10 stupňů 🙂 Ani to nás ale neodradilo. 
       Když se ráno na Štědrý den vydal pokyn: Jezte, světe div se, ale cukroví narovnané na slavnostním tácu, hezky v řadě, podle druhu a podle barvy, volně k dispozici, už nebylo tak lákavé, jako to z plechu, nehotové a nedodělané. 
     Podle těchto fotek to asi vypadá, že žiji v jiné zemi. Můžu Vás ale ubezpečit, že tomu tak není. Jen byly foceny ještě předtím, než veškerý sníh roztál. Teď už u nás není po sněhu ani památky. Já si to ale vynahradím jinak. Zítra se chystám i se svým pejskem na hory a tam snad bude sněhu dostatek. 
PS: V lednovém vydání internetového magazínu ANNETTE je s námi uveřejněn krátký rozhovor. Najdete ho zde.
        Do you like to eat Christmas cookies before Christmas? When I was a kid, I stole a little hot cookies with my sister, freshly pulled out of the oven. But when Christmas Eve came nobody wanted to eat it. According to these photos it seems that I live in another country. But I can assure you that it is not true. Photos were taken before all the snow melted. Now it looks here like somewhere in Australia :)…Just kidding. Tomorrow I’m going to take my dog to mountains and hopefully there will be plenty of snow.
PS: You can find us in online magazine ANNETTE. The interview can be found here.
Veronika

Read more …