Home / Posts tagged "Emilio Pucci"

No Time

Zaspala jsem. To se mi snad naposledy stalo na základní škole. A to je už hodně let! Nejvíc to odnesl můj pes, který je zvyklý na nejméně půlhodinové ranní procházky. Dnes neměl ani 5 minut. Vzala jsem ze skříně první věci po ruce a vyrazila. Proto je můj dnešní outfit trochu jednodušší no.. Každopádně jsem se do školy stihla dostat ještě před příchodem vyučující, ta totiž asi zaspala taky 🙂 A to mě přimělo k myšlence, že bych si oblečení na další den vždy večer předtím nachystala. Po sekundě jsem to zavrhla, protože by se mi stejně nechtělo a hlavně se oblékám podle nálady a samozřejmě počasí (s tím počasím by se dalo asi trochu polemizovat :). Chystáte si oblečení na další den, nebo se rozhodujete co si vezmete na sebe až na poslední chvíli? Ještě z něčeho se Vám musím „vypsat“. Strašně mi vadí dárky, které jsou přiloženy v časopisech. Mám předplacených pár časopisů, které mi každý měsíc chodí do schránky. Vezmu jako příklad Elle. Pokaždé když je k ní přiložen dárek, musím na poštu. To je trochu divné, když si jako předplatitel platíte doručení až do domu ne? A velikostí schránky to není. Ta je velká dost. Další věc která mi vadí je velká nepraktičnost dárků. Žabky, triko, plavky…samozřejmě nic v mé velikosti. Co mám asi tak dělat s žabkami ve velikosti 36, když já mám 39? Jako předplatitel si velikost v obchodě vybrat nemůžu, tudíž jsem odkázána na to, co mi přijde. O kvalitě dárků radši ani nebudu mluvit. Jsem se zde nějak rozepsala, ale musela jsem si postěžovat 🙂 Hezký den.


I overslept yesterday. Last time It happened to me in elementary school. And that was many years ago! My poor dog, which is used at least on half an hour morning walks. Yesterday, he didnt even 5 minutes. I took out of the closet the first thing what I saw and set off. So today is my outfit little easier… Anyway, I managed to get to school before the advent of the teacher, she had overslept too:) I got an idea. I could prepare my outfit on the next day the evening before. But I rejected it after a second, because I dress up according to mood and weather of course. And what about you? Are you planning person or you decide what to wear at the last minute? Now another topic. Recently really bothers me gifts which are included in czech fashion magazines. I´m subscriber a couple of magazines. I take as an example Elle magazine. Every time when they are accompanied by a gift, I have to go to the post office. It is a little strange when you pay as a subscriber for home delivery service? And it’s not because of the size of my mailbox. It is large enough. Another thing that bothers me is the impracticality of gifts. Flip flops, t-shirt, bathing suit … of course nothing in my size. What am I supposed to do with flip flops in size 36 when I’m 39? As a subscriber I cant choose right size in stores, so I’m waiting on what I find. I’d rather not talk about the quality of the gifts. Have a nice day.


Veronika
Read more …

Best purchases ever

Ty ceny oblečení Vás přímo omráčí. V USA je vše několikanásobně levnější než v Evropě. Ať se jdou zahrabat všechny obchoďáky a slevy v Čechách. Dokud to neuvidíte na vlastní oči, neuvěříte. Je to ráj pro všechny shopaholiky 🙂 Ano pořídila jsem si ještě jednu Chanelku, tentokrát v klasické caviar černé kůži, která je sice drsnější než lamb skin, ale podle mne se daleko lépe vyjímá ve velikosti jumbo. Povinná zastávka byla také v obchodě Victoria´s secret a Juicy Couture. Poslední den jsem objevila nádherné šaty od značky All Saints. Jsou poseté flitry a váží snad 10 kilo. Mají odhalená záda a s podpatky vypadají úžasně. Jsem na cestě domů a už teď se mi stýská po všech těch městech, které jsem měla možnost navštívit. New York asi navždy zůstane místem, kde se budu vracet pokaždé, když budu mít příležitost.

Clothing prices in U.S. are incredible. In U.S. is everything several times cheaper than in Europe. You don´t believe until you see it on your eyes. It is a paradise for all shopaholics:) Yes I bought another Chanel, this time in classic black caviar leather, which is indeed tougher than lamb skin, but for me far better for jumbo size. Obligatory stop was also in the Victoria’s Secret and Juicy Couture. The last day I found a beautiful dress from All Saints. They are studded with sequins and weighs maybe 10 pounds :). They look amazing with heels. I’m on my way home and now I miss all those cities that I had the opportunity to visit. New York will forever remain a place where I return whenever I have the opportunity. I miss you Big Apple!

Read more …