Home / Posts tagged "Donna Karan"

The perfect dress

            Dlouho jsem sháněla nějaké šaty, které by nebyly moc upnuté, nebyly černé a daly by se kombinovat. Nakonec jsem si vybrala v dětském oddělení Zary, kde jsem došla k závěru, že velikost 13 let mi sedí nejvíce, takže sem pravděpodobně zavítám častěji :). Připomínají mi tak trošku novou kolekci od Chloe. Mě osobně baví jejich střih, materiál i barva. Kupujete si šaty pravidelně a rády? Kde je lovíte nejraději?
        Taky jsem tento měsíc konečně vyzkoušela novou barvu na vlasy. Obecně jsem proti všem těm „super“ pěnovým barvám, protože pokud si nebarvíte celou hlavu, je pěkně obtížné je nanést důkladně na odrosty a prostě jim něvěřím. Tentokrát jsem ale neměla moc na výběr, protože odstín 9.1 se asi přestal do Česka dovážet a je těžko k sehnání. Nakonec jsem zvolila značku Wella. Barva vypadá docela přirozeně, žádné přehnané zlaté či žluté odlesky, takže u mě v rámci možností spokojenost :). 
          Poslední dnešní poznatek je, že mě mrzí, že jen málokdo z běžných občanů zná a pozná Balenciagu, Wanga, Chloe a jim podobné…za to Vuitton, Gucci a Prada jsou u nás brány za špičku…Zajímalo by mě proč. Jaký je váš názor na značky a loga? Přijde vám patřičné utratit několik tisíc za např. Guess (podle mě jen kvůli nápisu) nebo si raději koupíte něco méně známého, ale kvalitnějšího? 

          For a long time I’d tried to find a right dress, which wouldn’t be too braided or black and which I can easily wear with anything. Finally I found them in Zara for children and now I also now that the size 13 years is the perfect one for me, co I have to go there more often. They look little bot like dress by Chloe. I love the material, design and the color. Do you like buying dresses? Where do you buy them mostly?
       This month I also tried a new hair color. In general I don’t like any mouse hair colors, because it is pretty difficult to work with it, If you don’t want to color all your hair. This time I don’t have to many choices, because pretty difficult to find the shade 9.1. So I chooses Wella color and it worked. I am not yellow or gold :). 
       And last thing what I want to tell you today is that I am little bit sad, that so many people don’t know brands as Balenciaga, Wang, Chloe and similar…but Louis Vuitton, Gucci or Prada are the most famous here…Can anybody tell me why? What do you think about brands and logos? Do you prefer to spent so much money for something because of the logo or you prefer better quality?

Hanka 

Read more …

Jeans, Heels and Shirt…

        Top jsem si koupila v zimních slevách a považuji jej za úlovek roku. Cena, materiál a kvalita jsou úžasné. Černá je nadčasová, střih je klasický a vycpaná ramena dodávají šmrnc. Obecně mám pro ně slabost, přijdou mi sexy. Topů, těch není nikdy dost. Po čase se srazí, zničí nebo vyblednou, většinou do nich moc neinvestuji a raději kupuji ty levnější a častěji. Za co utrácíte více a za co méně?
          P.S. V našem e-shopu opět můžete najít něco nového 🙂

         This top I bought in winter sales and I really love it. The price, material and quality are amazing. The black color is for ages, design is classy and the shoulders make it even more chic and sexy. You never have enough tops, because after time the tops are getting smaller and lost color, so it is also a reason why I don’t buy too expensive tops. For what do you spend more and for less money?

Hanka

Read more …

Jungle pants

        Včerejší den byl jako stvořený na venkovní procházku. Nechala jsem se přemluvit a vyrazila jsem s přítelem na golf. Hned ze začátku musím podotknout, že golf nehraji a vůbec mě nebaví, ale sledovat ho mi nevadí :). Včera jsem také konečně mohla poprvé provětrat tyto kalhoty za Zary, které mi už pár dní leží ve skříni. Potisky miluji a tento mi připomíná rozkvetlou džungli. Na hřišti jsem tak dokonale splývala s trávou. Nevím čím to je (vlastně vím :D, jsem na tyto sporty levá), ale nemám ráda sporty s míči, míčky a balónky. Nikdy mi proto nebyl sympatický tenis, ping-pong, volejbal, vybíjená a ani golf. Neumím se prostě trefit do míčku. Mám raději jiné sporty. Spíše individuální než kolektivní. Máte to taky tak, nebo jsem jediný exot :)?


        Yesterday was a perfect for an outdoor walk. My boyfriend persuaded me and we went to play golf. First of all I have to say I dont play golf and I dont like it at all but I dont mind watching it:). Because of yesterday´s weather I was able to ventilate for the first time these pants from Zara. I love prints and these pants remind me a jungle. I was perfectly blend in with the grass. I dont know what it is (actually I know: D, I am dumb on these sports), but I dont like sports with small balls, balls or balloons. I never liked tennis, ping-pong, volleyball or golf. I can not just hit the ball. I prefer other sports. Rather individual than collective. Do you have it too or am I the only weird person here?


Veronika

Read more …