Home / Posts tagged "Dolce and Gabbana"

Tygřík

Když jsme objednávaly novou kolekci, zamilovala jsem se právě do této mikiny a vyloženě si ji vyřvala. Pochází z Los Angeles a je to jeden z mých nejoblíbenějších kousků, které momentálně na e-shopu máme. Sice to není Kenzo, ale mi se líbí a myslím, že mi bohatě vystačí. Už se nemohu dočkat na kombinace se sukní, kalhotami, šaty atd. Hned jak budu moci vyrazit v lodičkách, oblékám černou koženou pouzdrovou sukni, tuto mikču, Louboutinky a hurááá do města :)…Prostě už té zimy bylo dost a já se nemohu dočkat jara, až odložím kabát a budu si moci obout balerínky, až nebude vítr tolik studený a sluníčko začne zase hřát :). V botníku už na mě čekají nové botky, které jsem Vám ukázala na instagramu a spousta jiných jarních věcí, které už chci nosit a ne se na ně jen dívat. Na co se těšíte Vy? Už jste si něco koupily a nebo čekáte na lepší počasí? 

When we were ordering the new collection, I fell in love with this sweatshirt, which is from LA originally. It has become one of my favorite pieces lately. You could get one as well on our e-shop. Althought it’s not the Kenzo one, I really like it since there’s so many possibilities and combinations how to wear it. With skirts, pants, dresses etc. As soon as I can go in pumps, I will wear my blafl leather skirt with this great sweatshirt and my Louboutin heels. I just got tired of the continous cold wheater here so that’s the reason why I am so excited about spring coming soon. There will be no warm coats neccessary and I can wear my flats again. I am really looking forvard going out without the cold disturbing wind and enjoying the shiny sun again. What are you guys looking forward to? Have you already bought something for the next season or waiting for better weather? (by Petra P.)

Hanka

Přála bych si jaro

       V posledních dnech se dosti oteplilo a já jsem alespoň na chvíli odložila zimní kabát, šálu a svetr a mohla jsem si obléct něco lehčího, což mi připomnělo, jak moc mi chybí teplo a sluníčko a jak se nemohu dočkat jara, za mě už té zimy bylo dost. Letošní jaro bych konečně  chtěla ulovit hezkou hnědou koženou bundu, kterou sháním roky a zatím marně. Kožená bunda je pro mě základem šatníku a vzhledem k tomu, že mám spoustu hnědých doplňků, jedna by se mi opravdu hodila, zvažuji i červenou variantu, protože při prohlížení jarní kolekce Zara jsem na jednu narazila a zcela mě uchvátila, nicméně její cena se mi zdá přehnaná, obecně mě Zara už se svou cenovou politikou dosti štve, to postupné zdražování totiž nebere konce :). U kožených bund je pro mě důležitá délka, nesnáším, když je bunda příliš krátká nebo naopak příliš dlouhá, musí mi sedět přesně do pasu a protože nenosím nic stříbrného, měla by mít zlaté detaily a  vzhledem k tomu, že jsem klasik, upřednostňuji věčný střih křiváku :). Takže pokud víte, kde podobnou hezkou hnědou bundičku sehnat, budu ráda za Vaše tipy :).
      Taky už dlouho koketuji nad teniskami na klínku, někteří je milují a jiní přímo nesnáší, já jsem ojedinělý případ, prostě se nemůžu rozhodnout, zatímco v pondělí si říkám, že je asi nutně potřebuji, v pátek si už nejsem tolik jistá. Určitě budou pohodlné a super praktické, na druhou stranu nevím, zda-li nejsou jen pro modelky s dlouhýma nožkama a jestli na jejich koupi není už příliš pozdě. Co si o nich myslíte Vy?

P.S. Přesně za týden se koná akce v showroomu Bechick.com na Václavském náměstí, bude se vyprodávat nejen náš šatník, ale také Vám rády představíme novou kolekci jaro/léto 2013. Můžete se těšit na zajímavé slevy a sklenku něčeho dobrého. Zvaní  jste všichni, vstup je samozřejmě zdarma a přijít může úplně kdokoli. Moc se na vás těšíme :). 
Více informací najdete zde: http://www.bechick.com/Stranky/Showroom

Hanka 
Read more …

Sick and tired

    Dnes přidávám několik dnů staré fotografie, protože jsem onemocněla a nemohly jsem několik dní fotit, ale protože práce kvapí, tak na žádné velké marodění nemám čas. Nepatřím mezi ty, kteří by byli nemocní často a horečku mívám jednou za uherský rok, nicméně když už ji mám, poznám to během vteřiny a těžce s ní bojuji. Zatímco má mladší sestra bývá nemocná velmi často, má pravidelně vysoké teploty, při čtyřicítce si jde sama dát ledovou sprchu a vše zvládá s úsměvem, já mám po celý rok tělesnou teplotu 36,1 a jakmile se přehoupne přes 37, začnou mě štípat oči, celá se motám a absolutně to nezvládám, takže nechápu, co bych dělala se čtyřicítkami. Tentokrát však má viróza začala úplně odlišně než-li u mě bývá zvykem. Normálně mi začne nejdřív rýma, ucpou se mi dutiny a pak už se to buď rozjede nebo ne. Tentokrát jsem však rýmu neměla žádnou, zato jsem se řádně dusila suchým kašlem asi týden a když už jsem si myslela, že je po všem, přišla teplota, rýma, ucpání dutin, bolest hlavy a následně celého těla….Tak jsem si pěkně tři dny poležela, odpočinula, vypila hektolitry heřmánkového čaje a coldrexu, zničila nespočet kapesníků a zhlédla všechny mé oblíbené seriály. Jak bojujete s všudepřítomnými virózami? Léčíte se sami nebo jdete rovnou k doktorovi?

Hanka 

Read more …