Home / Posts tagged "Deepa Gurnani"

R.E.D.

        Ve smogem zamořené Ostravě jsem zářila. Kabát od Marca Jacobse je výrazný sám od sebe a proto jsem zvolila zbytek oblečení v černé barvě. Je to nejkvalitnější kabát v mém šatníku a troufám si říct, že bude vypadat stejně dobře i za deset let. Což ovšem nemohu říct o béžovém kabátu z Manga, který mi po měsíci začal žmolkovat. A to nebyl extra levný. Chápu, že Mango je řetězec a s kvalitou to tam občas bývá všelijaké…ale pokud už něco prodávám za vyšší cenu, tak by tomu měla odpovídat i vyšší kvalita…ne? Kdybych si měla vybrat, jestli utratím 5 tisíc za koženou bundu pochybné kvality od Versace for H&M; nebo je utratím za úžasný rok starý kožený křivák od See by Chloé, který jsem včera objevila na ebayi, nerozhodovala bych se ani minutu. 
 
        I shone in smog infested Ostrava. This Marc Jacobs coat is significant by itself so I chose the rest of the outfit in black. MJ is the best coat in my closet and I dare to say it will look good even after ten years. Which of course I cant say about the beige coat from Mango. It started molt after a month of wear and it wasnt extra cheap. I understand Mango is a chain with the poor quality… but if you sell something for a higher price, it would be consistent with higher quality… right? If I had to choose, when I spend 5000 crowns for a leather jacket from Versace for H&M; or spend 5000 crowns for a wonderful one year old leather jacket from See by Chloe, which I found on ebay yesterday, I didnt decide a single minute.
 

Veronika

Read more …

Black and White

Včera se mi naskytla jedinečná příležitost podívat se pravdě do očí. Nebyl to zrovna vydařený den, a ten borůvkový jogurt vylitý do kabelky to teda moc nespravil. Poté, co jsem absolvovala potupnou cestu domů, jsem doma kabelku vysypala na stůl a začala své poklady otírat od něčeho fialového co bylo kdysi jogurtem. Mimochodem, otírat novou řasenku od Giorgia Armaniho mi rvalo srdce. Kromě upatlaného mobilu, peněženky, kosmetické taštičky a skládacího deštníku se na stole nacházelo zhruba dalších patnáct až dvacet předmětů. Opatrně jsem vzala do ruky jakýsi drátek a přemýšlela, k čemu patří. Objevila jsem ještě násadku, pružinku a náplň. Ta hromádka kovu a plastu bývala kdysi propiskou. 
Těžko říct, co přesně se odehrává uvnitř mé kabelky. Asi něco moc brutálního. Postupně jsem identifikovala další předměty jako účtenky, několik papírů s poznámkami, které mi absolutně nic neříkaly, tři balíčky žvýkaček, několik zapalovačů, jednu bílou tabletku (možná paralen nebo panadol a nebo taky překvapení), dvě labella a čtyři sušenky ke kávě. Tašku jsem vyčistila a teď ji nechám pár dnů vyvětrat. Každopádně jsem se zařekla, že už si do kabelky nikdy nedám jedinou potravinu a budu se v ní snažit udržovat pořádek. Člověk nikdy neví…
K mému outfitu: jednoduchá černo-bílá kombinace s čelenkou, kterou jsem „ukradla“ Blair 🙂 Man in black v provedení ženy.

I had the unique opportunity to see the truth yesterday. It wasnt successful day at all and the blueberry yogurt spilled into a purse not fix it too. I emptied the purse on the table and began wiping my treasures from something what was purple yogurt once. By the way wiping my new mascara from Giorgio Armani tore my heart. Besides dirty phone, wallet, cosmetic bag and umbrella there were about fifteen other subjects. I carefully picked up some wire and was wondering what it is. I discovered penholder, gussets and filling. That pile of metal and plastic used to be a pen!It´s hard to say what exactly happened inside my purse. Probably something very brutal. Later, I identified other items such as bills, several papers with notes that absolutely meant nothing to me, three packs of chewing gum, a few lighters, one white tablet (perhaps Aspirin or Panadol or surprises?!), two Labello´s and four coffee biscuits. I cleared the bag and now I leave it aired a few days. Anyway I swore that I will never give the food into my bag and I’ll try to keep it tidy. You never know….
My outfit: simple black and white combination with a headband that I „stole“ from Blair:)

Veronika

Read more …

IN LOVE WITH HEADBANDS


Dnes jsem měla v úmyslu pro Vás nafotit jarní outfit pro víkendovou inspiraci, ale bohužel se počasí venku zbláznilo a začalo tady sněžit. V půlce dubna! Jsem trochu nachlazená a radši než riskovat zápal plic jsem se rozhodla pro Vás nafotit mou sbírku čelenek do vlasů. Ty jsou totiž podle mě stejně důležité jako klobouky. Ano nejsem jen kloboukový, ale i čelenkový maniak 🙂 Mé nejoblíbenější kousky jsem nafotila zvlášť, jelikož k nim mám i sladěné šátky a šály. Pokud máte tip, kde sehnat úžasné kousky čelenek dejte mi vědět. Čelenek totiž není nikdy dost 🙂
I planned for you shoot spring weekend outfit for inspiration today, but unfortunately the weather is crazy out here and started snowing. In mid-April! I’m a bit cold and rather than risk sickness, I decided to shoot my headbands collection. Yes, I’m obsessed by headbands :) I shoot my favorite pieces separately, because they also have matching scarves and shawls. If you have a tip where to find amazing pieces of headbands let me know. 

Veronika

Read more …