Home / Posts tagged "clip-in hair"

Bellami Hair

Trošku později než jsem si přála přicházím s videem o nových clipech, které jsem si přivezla z LA. Jsou to Bellami krásky, o kterých jsem snila už nějaký ten pátek a nemůžu se dočkat, až mi je v Toni&Guy upraví a začnu je pořádně nosit. Pokud o ně máte zájem, můžete využít slevový kód: CZECHCHICK5 – $50 off!

Doufám, že se video bude líbit. Krásný den!

Clip in hair tutorial

      
       Dnes Vám přináším slíbené video o mých clip in vlasech, které jsem si nedávno pořídila. Snažily jsme se natočit jednoduchý postup a ukázat Vám, jak je lehké a rychlé mít dlouhé a husté vlasy. Nejsem žádný velký profesionál ani odborník, takže se jedná o postup, který nejvíce vyhovuje mi, pokud máte nějaké tipy, jak třeba vy zacházíte s vašimi clipy, určitě budeme moc rády, když se o ně s námi všemi podělíte. Vlasy pocházejí z internetového obchodu stylprotebe.cz, který mi doporučily mé dobré kamarádky z Ostravy, kterým tedy ještě jednou děkuji za skvělý tip. Pokud máte nějaké dotazy, určitě se mě ptejte ať už zde, na ask.fm nebo piště emaily :). 


Co se do videa nevešlo? 
1. Vlasy, které mám já, jsou rovné, já jsem je však následně natočila žehličkou, protože výsledný efekt se mi líbí více :).
2. Vlasy jsem nejdříve dvakrát umyla, protože se staly přirozenějšími na dotek.
3. Jedná se o můj postup, který určitě není perfektní, ale mi vyhovuje :).
4. Pokud si nejste jistí barvou, poraďte se s prodejcem, který odstíny vlasů, které prodává, zná nejlépe.
5. Ničeho se nebojte, je velmi snadné vlasy nasadit i sundat, celá úprava zabere pár minut :).

P.S. Dnes pro Vás máme nachystáno ještě jedno překvapení, proto sledujte náš blog i přes den, protože už okolo poledne se dozvíte více….doufáme, že Vám uděláme radost :).

      Today I’m bringing you the video I promised to post about my clip in hair that I recently purchased. We tried to make a simple how to do tutorial and show you how easy it is to quickly get long and thick hair. I’m no expert or a professional so it’s the method that suits me most – if you have any tips on how you treat your clip ins, we’ll surely appreciate if you share them. The hair comes from the e-shop stylprotebe.cz, which was recommended to me by my Ostrava friends, and I thank them again for the great advice. If you have any questions, don’t hesitate to ask me, whether here, at ask.fm or by e-mails 🙂

What didn’t make it to the video?

1. My clip in hair is straight but I curled it with flat iron, because I like the final effect more 🙂
2. I have first washed the hair twice before this – it made them more natural to the touch.
3. It’s my method, it’s definitely not perfect, but it suits me 🙂
4. If you’re not sure about the color, consult with the seller, who knows the hair dyes he sells the best.
5. Don’t worry, it’s really easy to clip the hair in and out, the whole thing takes a few minutes 🙂

P.S.: We have another surprise ready for you today, so check our blog throughout the day, around noon you’ll find out more… We hope you’ll enjoy it!

Hanka 

Read more …

Maxi for mini


    V hlavní roli opět maxi šaty, které jsem si si pořídila v zimních slevách za pár kaček. Naposledy jsem je měla na sobě v kombinaci s černou, tentokrát jsem však zvolila přírodní tóny béžové. Která kombinace se Vám líbí více? Jaké barvy byste k šatům volili Vy? 


 V sobotu jsem byla po dlouhé době ve Vídni, těšila jsem se na příjemnou procházku a řízek. Navštívila jsem pár obchodů, největší zklamání pro mě byl Forever 21, kde nebylo vůbec nic a Zara, která je stejně jako v Praze v rekonstrukci. Také jsem doufala, že bych mohla ukořistit kožené kalhoty, které jsou v HM beznadějně vyprodané, ale nepoštěstilo se mi. Nemáte tip, kde sehnat nějaké hezké kožené nebo koženkové, černé?

    Vy, co sledujete blog pravidelně, víte, že jsem kdysi nosila prodloužené vlasy metodou keratin, časem jsem však začala nosit clipy, u kterých už jsem zůstala. Mé poslední clipy jsem si koupila přímo v LA, nicméně vlasy za ty roky dostaly dost zabrat a bylo na čase si pořídit nové. Nicméně kupovat vlasy je pro mě stejné utrpení, jako si vybírat odstín make – upu. Na vlasy jsem navíc strašně pintlich, takže mi opravdu trvalo, než jsem si je vybrala. Mé kamarádky mi doporučily ostravské studio, které má zároveň i eshop. Nakonec jsem si vybrala 60 cm dlouhé, kterým jsem malinko ustřihla konečky a jsem naprosto spokojená. Barva je naprosto totožná s mou vlastní, takže je nemusím ani barvit, navíc jsou to opravdové vlasy, takže se můžou natáčet, rovnat nebo barvit a jsou strašně hebké. U clipů tedy opravdu pozor, tady se nevyplatí šetřit, protože podezřele nízké ceny na různých bazarech rozhodně nějsou zárukou kvality, několikrát jsem naletěla a domů mi přišlo pár umělých chlupů, byly to vyhozené peníze a nervy navíc. Již brzy se také můžete těšit na recenzi o mých nových clipech a na to, jak s nimi zacházet :). 

     Once again starring a maxi dress I bought in the winter sales for a few bucks. Last time I wore it with black, this time I chose natural beige shades. Which combination do you like more? What colors would you choose to go with the dress?

     On Saturday I went to Vienna after a long time, I was looking forward to a nice walk and a schnitzel. I visited a few shops, the biggest disappointment was Forever 21 where they had absolutely nothing and Zara that was being renovated just like the one in Prague. I also hoped to get my hands on the leather pants that are hopelessly sold out in H&M;, but I didn’t have any luck. Any tips where to get nice real or man-made leather pants in black?

    If you read this blog regularly you know I used to have keratin hair extensions, but later I switched to hair clips and I’ve stuck with them. I bought my last hair clips right in L.A., however the hair got quite worn out after the years, so it was time to buy new ones. Buying hair is such a misery for me though, the same as choosing make up shades. Besides I’m so meticulous when it comes to hair that it had taken me ages to choose. My friends recommended a hair studio in Ostrava, which also has an e-shop. In the end I chose the 60 cm longs, I trimmed the hair ends a bit and I’m absolutely content. The color is exactly the same shade as my hair so I don’t have to dye them, and it’s real hair, so I can curl them, flat iron them or dye them and they are.