Home / Posts tagged "Chiara Ferragni"

She is a witch!

        Včera jsem se zúčastnila skvělé (ne mé) narozeninové oslavy a toto byl můj narozeninový outfit v Halloween stylu. Zadání znělo jasně: slet čarodějnic a čarodějů. Klobouk jsem sháněla dlouho a žádný nebyl dost dobrý. Nakonec jsem jeden objevila za pár kaček ve Sparky´s. Šaty z našeho e-shopu sklidily mezi hosty velký úspěch. Každý chtěl vyzkoušet, zda jsou bodlinky ostré či nikoliv :). Biker boots jsem zvolila z důvodu lokace oslavy. Ta se pořádala na statku v konírně a lodičky tedy opravdu nepřicházely v úvahu. Takže dress code dodržen a teď by mě zajímalo, jestli si někdy tento klobouk ještě vezmu na sebe :).
PS: Dnes máte poslední den na to, abyste se zapojili do naší soutěže o dva náramky Brandy Melville. Podrobnosti najdete ZDE.

       This is my birthday outfit in a Halloween style. I couldn’t have found a decent hat for a long time, until I finally discovered this one in the Sparky’s. My dress (from our e-shop) was a huge success as everyone tried to touch me in order to find out, whether the spines were sharp or not. Since the party was taking place at a homestead in the former stables and the pumps were out of question, the biker boots were an obvious choice. Having met the dress code, I’m now wondering if I’ll ever wear that hat again.
Veronika


Read more …